“Göz Boyamaya Çalışıyor”

İYİ Parti Çiftlikköy Belediye Başkan adayı Metin Dağ Sultaniye ve Çiftlik Mahallelerindeki vatandaşlarla bir araya geldi. Çiftlikköy Belediyesi tarafından ilçe girişindeki kısa bir alanda başlatılan asfaltlama çalışmalarının da gündeme geldiği ziyarette vatandaşlar, “5 yılda yapmadığını seçim zamanında göstermelik olarak yapıp göz boyamaya çalışıyor. Ama halk bu numaralara kanmıyor” dediler.

“Göz Boyamaya Çalışıyor”

İYİ Parti Çiftlikköy Belediye Başkan adayı Metin Dağ seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Bu kapsamda ilçe halkı gittiği her yerde Dağ’ı bağrına basmayı sürdürüyor. Yoğun kalabalıklar tarafından karşılanan Dağ burada göreve geldiğinde ne gibi çalışmalar yapacağını halkla paylaşıyor. Sultaniye Mahallesi 61 Kafe’de gerçekleşen buluşmada da halka Çiftlikköy Belediyesi’nin 5 yılda düşürüldüğü durumu ve verilip tutulmayan sözleri anlatan Dağ, göreve geldiğinde Çiftlikköy ilçesinin eski güzel günlerine geri döneceğini tekrarladı. Burada söz alan bir vatandaş ise, “Yıllardır yollarımız bozuk. Çile çekiyoruz. Araçlarımız zarar gördü. Çamursuz günümüz geçmedi. Buraya bir hizmet getirmedi. 5 yıl boyunca bozuk yollar nedeniyle ilçe halkına işkence çektirdi. Şimdi Çiftlikköy ilçesi girişinde belli bir noktada asfaltlama yapmaya başladılar. Görev süresi boyunca yapamadığını seçim zamanında yapıp halkın gözünü boyamaya çalışıyor. Ama halk artık bu numaralara kanmıyor” dedi.

Vatandaşın bu sözleri üzerine konuşan İYİ Parti Çiftlikköy Belediye Başkan adayı Metin Dağ, “Seçimi kazanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bizim dönemimizde ilçenin her köşesi hizmet alıyordu. İhtiyaçlar karşılanıyor, talepler hızla yerine getiriliyordu. Göreve geldiğimizde kolları yeniden sıvayacak ve ilçemizi içine düşürülen kötü durumdan kurtaracağız” diye konuştu.
Buradaki buluşmanın ardından Çiftlik Mahallesi’nde esnaf ziyaretleri de yapan Dağ ve beraberindekiler esnafların ve vatandaşların şikayet, istek ve taleplerini karşıladılar.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2019, 21:26
YORUM EKLE

banner137

banner138