Güler Seçim Ofisini Açtı

CHP Çiftlikköy Belediye Başkan adayı Nedim Güler seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Güler’e Muharrem İnce ve CHP İl Yönetimi ile ilçe ve belde belediye başkanları da destek verdi.

Güler Seçim Ofisini Açtı

CHP Çiftlikköy Belediye Başkan adayı Nedim Güler Çiftlik Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi’ni düzenlenen bir törenle açtı. Törene Muharrem İnce, CHP Yalova İl Başkanı Nur Koçak, CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel, CHP Yalova gençlik ve kadın kolları üyeleri, ilçe ve belde belediye başkanları, ilçe ve beldelerden gelen partililer de katıldılar. Burada söz alan Güler törene katılanlara hitap etti. Güler, “Çiftlikköy Türkiye’nin bir mozaiği. 81 ilden vatandaşlarımız ilçemizde yaşıyor.

Türkiye ne kadar güzel bir ülkeyse Çiftlikköy de tam anlamıyla bu güzellikleri içinde yaşatıyor. Bir tarafımız deniz, bir tarafımız orman. Allah’ın verdiği tüm nimetlere sahibiz. Ama iş belediye yönetimine geldiğinde ise aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Belediye çok kötü yönetiliyor. 20 senedir Çiftlikköy belediyesi hak ettiği hizmeti Çiftlikköy halkına vermiyor. Bunsa on vermek için yola çıktık ve buna son vereceğiz. Çiftlikköy’de eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı. Peki biz ne yapacağız. Çalmayacağız, çırpmayacağız, satmayacağız ve sattırmayacağız. Buradan Çiftlikköy halkına bir söz veriyorum. Benim Belediye Başkanlığım döneminde ne ben, ne yakınlarım zenginleşmeyecek. Önce Çiftlikköy zenginleşecek sonra da herkes zenginleşecek. Bizim yönetimimizde belediye yönetimi şeffaf olacak. Benim mesleki ve siyasi hayatımda en ufak bir toz lekesi bile yok. Artık Çiftlikköy’e şaibeli belediye başkanı istemiyoruz. O nedenle artık Çiftlikköy’de tertemiz bembeyaz bir sayfa açıyorum” dedi.

Kılıçdaroğlu’na yüklendi

Seçim İrtibat Ofisi’nin açılışına katılan Muharrem İnce’de burada katılanlara hitap etti. CHP Genel Merkezi'nin birçok yanlış yaptığını söyleyen İnce, "Bakın önce şuradan başlayalım; beni aday yapmadılar başka partiye giderim, yok öyle bir şey. Ben hiçbir yere gitmem, siz de gitmeyeceksiniz, küsmeyeceksiniz, yüksünmeyeceksiniz, devam edeceksiniz. Küsersen Cumhuriyet kaybeder. Öbür türlüsü de en fazla sen kaybedersin. CHP Genel Merkezi'nin yaptığı yanlışlıklar Ağrı Dağı'nı aştı. Ben bunları biliyorum, hiç konuşmuyorum. Ben bir oy fazla almaya çalışıyorum. Belediye meclis üyeliklerini, MYK uhdesine almaya karışırsan yanlış yaparsın. 'Bunları yapmayın' diyorum ama aile içindeki tartışmaları da sokağa taşımayalım. Şimdi işimize bakalım biz. Biz bu seçimleri kazanmaya bakalım. Gece- gündüz demeden her bir yere gitmeye çalışıyorum. 31 Mart akşamına kadar hangi arkadaşım davet ederse gücümün yettiğince, günde 4 saat uyku bir insana yeter zaten. Dün gece saat 01.00'de geldik Manisa'dan. Yarın Ankara'nın ilçelerindeyiz, Kalecik, Elmadağ'dayız. Yarın oralardayız. Devam edeceğiz" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Muharrem İnce, CHP Çiftlikköy İlçe Belediye Başkan Adayı Nedim Güler'e başarılar diledi. İnce, Güler ile birlikte seçim irtibat ofisinin açılış kurdelesini kesti.

YORUM EKLE

banner137

banner138