“Güzel Hizmetlere İmza Atacağız”

İYİ Parti Çiftlikköy Teşkilatı Belediye Meclis üyelerini belirleyerek listeyi Seçim Kurulu’na teslim etti. İYİ Parti Çiftlikköy Belediye Başkan adayı Metin Dağ, “Meclis üyelerimizle birlikte ilçemiz için çok güzel hizmetlere imza atacağız” dedi.

“Güzel Hizmetlere İmza Atacağız”

İYİ Parti Çiftlikköy’de belediye meclisi ve il genel meclisi aday listesini seçim kuruluna teslim etti. Listeler hakkında bilgi veren İYİ Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Bora Yalçın listelerin titizlikle hazırlandığını belirtti. Yalçın, “İl Genel Meclisi ve Çiftlikköy Belediye Meclisi aday listemizi seçim kuruluna teslim ettik. Listelerimizde başarılı ve liyakatli arkadaşlarımız yer alıyor. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

 13 kişilik Çiftlikköy Belediye Meclisi aday listesinde şu isimler yer aldı: Murat Bektaş, Rıfat Elbir, Şentürk Alyakut, Cahit Yıldırım, Munise Canca, Nazım Özsoy, Ali Osman Civelek, Ferit Polat, Mevlüt Gökdağ, Cengiz Ertem, Kubilay Şemenoğlu, Hilal Örnek ve Canan Baytuk
İYİ Parti Çiftlikköy Belediye Meclisi Kontenjan adayları ise Dilek Demirtaş ve Hamza Küçükerbir olarak belirlendi.
İl Genel Meclisi aday listesinde; Ersin Doğan, Zafer Ayral ve Şule Börü Sezgin yer aldı. İYİ Parti İl Genel Meclisi listesinde İsmail Koç ise yedek üye adayı oldu. 
Çiftlikköy Belediye Meclisi aday listesi için değerlendirmede bulunan İYİ Parti Çiftlikköy Belediye Başkan adayı Metin Dağ ise, “Listelerimizde yer alan arkadaşlarımız ilçemizi tanıyan, bilen, sorunlara vakıf ve çözüm önerilerine sahip liyakatli kimseler. Amacımız sadece bir yere gelmek değil, ilçemize hizmet üretebilmek. Ben meclis üyelerimizle birlikte ilçemiz için çok güzel hizmetlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138