İnce, ‘Bizim derdimiz memleket’

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, geçtiğimiz hafta sonu memleketi Yalova’ya gelerek vatandaşlarla bir araya geldi ve esnafları dolaştı.

İnce, ‘Bizim derdimiz memleket’

Muharrem İnce, Yalova’ya gelerek 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda partililerle bir araya geldi ve esnaf ziyaretleri yaptı. Memleketi Yalova’da esnafları dolaşan, vatandaşlarla sohbet eden Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Ben Yalova’nın Elmalık köyünde doğdum, büyüdüm. Her zaman sık sık ilimizi ziyaret ediyor. Partililerimizle, gençlerimizle, arkadaşlarımızla sık sık bir araya geliyorum. Sık sık insanların, özellikle genç kesimin fikirlerini, gelecekten beklentilerini ve nasıl bir Türkiye’de yaşmak istediklerini soruyorum. Gençlerimizin taleplerine karşılık verecek bir parti artık ülkemizde var. Adı Memleket Partisi. Ülkemizde iktidar değişikliği artık kaçınılmaz bir hal aldı. Ülkemizin ekonomik sonuçları ortadadır. O gün düzelteceğiz, bugün düzelteceğiz, 2023’te düzelteceğiz diyerek halkı kandırıyorlar. Biz açık ve net bir partiyiz. Parti politikalarımız, izlediğimiz yol ve çizgimiz bellidir. Bizim derdimiz memleketimizdir, bizim derdimiz geleceğimizdir” dedi.

‘Masa başında oturan siyasetçi olmaz’

Seçim çalışmalarına çok önceden başlayıp Türkiye’nin her ilini, her ilçesini karış karış gezdiklerine değinen Genel Başkan İnce, “Memleket partimizi kurduğumuz an itibarıyla seçim çalışmalarımıza başladık. Bizler masa başında oturan, vakit geçiren bir parti değiliz. Her neferimiz, her partili arkadaşlarımız sürekli sahada ve halkımızın yanındadır. Kimse merak etmesin ülkemizde her kesimi ve herkesi birleştirecek bir Memleket Partisi var. Her vatandaşımızın oyuna talibiz” şeklinde konuştu.

RECEP CAN

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2022, 16:01
YORUM EKLE