İnce’nin rotasında yurtdışı var!

İçinde bulunduğumuz yasama dönemi boyunca yurtiçi gezilerini ara vermeden sürdüren CHP Grup Başkanvekili ve Yalova milletvekili Muharrem İnce, bahar aylarıyla birlikte yurtdışı gezilerine ağırlık vermeye başladı.

İnce’nin rotasında yurtdışı var!
 Hollanda Rotterdam Atatürkçü Düşünce Derneği’nin davetlisi olarak 18-19 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen toplantıda konuşan İnce, 24 Mayıs’ta ise ABD’ne gitmeye hazırlanıyor. 24 Mayıs’ta başlayacak ve 27 Mayıs’a kadar sürecek olan ABD Washington ziyaretinde İnce, Atatürk Derneği’nin davetlisi olarak ‘Atatürk İlkeleri’ konulu konferansta konuşmacı olarak yer alacak.

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Amerika dönüşü 30 Mayıs’ta Ankara’da düzenlenecek olan törenle ‘Yılın Milletvekili’ ödülünü alacak. 8 Haziran’da Balıkesir’de düzenlenecek bir toplantıda konuşmacı olarak yer alacak olan CHP Yalova Milletvekili İnce, tekrar rotayı yurtdışına çevirecek. İnce, 13-14-15 Haziran tarihlerinde Tunceli Milletvekili Kamer Genç ile birlikte Avusturya ziyaretinde bulunacak. 28 Haziran’da Almanya Frankfurt’ta konferansa katılacak olan İnce, Haziran ayını 29 Haziran’da Fransa Lyon’da Alevi Birliklerinin düzenlediği mitinge katılarak tamamlayacak.

YORUM EKLE

banner137

banner138