İnce’nin sosyal medyadan zam eleştirisi

CHP Grup Başkanvekili ve Yalova milletvekili Muharrem İnce, televizyon ekranlarında, konferanslarda, halkla buluşmasında her platformda dile getirdiği eleştirilerini ve muhalefet etmeyi sosyal medya aracılığıyla da sürdürüyor.

İnce’nin sosyal medyadan zam eleştirisi
Son dönemlerde birçok kalemde yapılan, ancak özellikle benzine yapılan zamlar sokaktaki vatandaştan tepki toplamaya devam ederken, CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce, twitter aracılığıyla  zamlara tepki gösterdi.

Sosyal paylaşım sitesi twitter aracılığıyla benzin zamlarına tepki gösteren CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce, “Ne gelir adaleti kaldı, ne vergi adaleti, Maliye Bakanı da zamdan sonra tüketim azalmıyor diyor… Zam geldi diye arabasına binmesin mi…” sözleriyle tepki gösterdi.

Twitter aracılığıyla  seslenen İnce, “AKP’nin vergi politikası da adaletli değil, az kazanandan az, çok kazanandan çok değil, az kazanandan da çok kazanandan da aynı vergi, Bütçe fazla verirse usta ve ekibinin başarısı, bütçe açık verirse yüklen vatandaşa güncelleme yaparsın olur biter”  diyerek eleştiride bulundu.

YORUM EKLE

banner137

banner138