“Mevcut Belediye Başkanından Daha Tecrübeliyim”

CHP Çiftlikköy Belediye Başkan adayı Nedim Güler kendisine tecrübesiz denilmesine tepki gösterdi. Güler, “Ben 7 sene Çiftlikköy Belediyesi’nde danışmanlık yaptım mevcut belediye başkanından daha tecrübeliyim” dedi.

“Mevcut Belediye Başkanından Daha Tecrübeliyim”

Yalova’da yayın yapan Radyo Gözde’de yayınlanan Enine Boyuna adlı programa konuk olan CHP Çiftlikköy Belediye Başkan adayı Nedim Güler burada soruları yanıtladı. Çarpıcı açıklamalarda bulunan Güler, “Çiftlikköy’e Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışını getireceğiz. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nden eski ve mevcut belediye başkanına oy çıkarsa gerçekten çok üzüleceğim. Şu anda engelli bir vatandaş, çocuk arabası olan bir anne ya da bir yaşlı Sahil Mahallesinde bir yakınını görmeye ya da diğer bir işini halletmeye gitmek istese mevcut üst geçitlerden geçmesine imkan yok. Buna kim sebep olduysa bir Çiftlikköylü olarak hakkımı helal etmiyorum. Ben bile geçişlerde zorlanıyorum. Bunu düşünmemek, bunu ciddiye almamak, Çiftlikköy’de bu ortamı hazırlamak çok büyük bir hatadır. O nedenle Mehmet Akif Ersoy, Sahil Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlardan şunu rica ediyorum. Ellerinizi vicdanlarına koysunlar. Onlara bu zulmü reva görenlere nasıl oy verecekler. Çiftlikköy’ün eski halinden ya da bugünden memnunsanız, eski belediye başkanı da mevcut belediye başkanı da karşımda onlara oy verirsiniz. Yeni bir şeyler ve değişim istiyorsanız bana oy verirsiniz” dedi.
Kendisi için tecrübesiz denilmesine de tepki gösteren Güler, “Bana tecrübesiz diyorlar. Ben 7 sene Çiftlikköy Belediyesi’nde danışmanlık yaptım. Çiftlikköy Belediyesi’nin içyapısını, kurumsal yapısını ve koridorlarını çok iyi bilirim. Hatta mevcut belediye başkanı 5 sene belediye başkanlığı yaptı. Benim kadar belediyeye gittiğini sanmıyorum. Bunu vatandaşta belediye personeli de söylüyor. Mevcut belediye başkanından daha tecrübeliyim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2019, 21:41
YORUM EKLE

banner137

banner138