MHP’den Yılın Annelerine plaket

MHP Yalova İl Başkanlığı Kadın Kolları düzenlemiş olduğu Anneler Günü programında yılın annesi seçilen Perişan Aydın ve Emine Kahraman’ı plaketle onurlandırdı.

MHP’den Yılın Annelerine plaket
MHP İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Haydaroğlu, Anneler Günü dolayısıyla End Point’da düzenlenen etkinlik çerçevesinde seçilen yılın anneleriyle ilgili olarak yaptığı bilgilendirmede; “Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları İl Teşkilatı olarak, Yalova End Point’de Anneler Günü’nü kutlama programı çerçevesinde, yılın annesi olarak seçilen 1993 yılında oğlu PKK terör örgütü tarafından şehit edilen Perişan Aydın ve Engelli Annesi Emine Kahraman’a plaket vererek Anneler Günü’nü kutladık.1993 yılında, ülkemizi kana bulayan eli kanlı terör örgütün kahpe kurşunlarına hedef olarak şehit olan Şehidimizin annesi buradan ilan ediyoruz ki hepimizin annesidir.

Ülkemizin bölünmez bütünlüğünün ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti sınırları içerisinde yaşayan tüm insanlarımızın huzur ve güvenini sağlayabilmek için gözünü kırpmadan seve seve canını feda eden kahraman bir evlat yetiştirdiğiniz için, millet olarak size minnettarız. Acınızı biliyor ve acınıza ortak olmayı kendimize vazife olarak sayıyoruz. Bir şehidimizin annesi olarak, sizi böylesine özel gün olan Anneler Günü’nde Yılın Annesi olarak ilan ediyoruz. Yine Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları İl Başkanlığı tarafından yılın annesi olarak seçilen, beş yıl önce eşini kaybetmiş, tek başına bütün şefkat ve sevgisi ile oğluna bakmayı kendine görev addetmiş ve bu süreç içerisinde, evladının önünden engelleri kaldırmak için bıkmadan usanmadan çaba sarf etmiş, değerli engelli annemizin çaba ve gayretlerini çok değerli buluyor yanında olduğumuzu belirtiyoruz. Bütün zorluklara rağmen engelli çocuğunun bakımını fedakarca yapan engelli annemizi, Anneler Günü gibi önemli bir günde yılın annesi olarak ilan etmekten gurur duyuyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138