MHP’den YTSO’ya Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Başkanı Mehmet Necati Vural ve yönetim kurulu üyeleri Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

MHP’den YTSO’ya Ziyaret

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; Kenan Engin ve Özkan Şenel ile Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Demiryürek ziyarette hazır bulundular. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, ilimizin gelişmesi, kalkınması ve ekonomisi için hep birlikte istişare etmeye, çalışmaya devam edeceğiz. İş adamlarımızın, üyelerimizin sorun ve sıkıntılarını birlikte çözeceğiz. Önümüzdeki dönem gerçekleştirilecek yerel seçimlerin tüm siyasi partilerimiz için de hayırlı olmasını temenni ederiz. Bizler Siyasi Partiler, Belediyeler, STK’lar ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarıyla ortak hareket ederek ilimiz ve bölgemiz için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Başkanı Mehmet Necati Vural ise Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ile daima ortak hareket ederek bölge halkına faydalı projelere imza atmak istediklerini dile getirdi.

YORUM EKLE