Pehlivan, “Biz şehit vermekten bıkmayız”

AKP İl Başkanı Mustafa Pehlivan, terörle ilgili olarak son zamanlarda bir takım oyunlar oynandığını dile getirerek, “Son zamanlarda bir takım oyunlar oynanıyor, şehitlerimiz var. Biz şehit vermekten bıkmayız. Benim de 2 oğlum var. Feda olsun vatan için” diye konuştu.

Pehlivan, “Biz şehit vermekten bıkmayız”
“10 yıl önce sorsanız hayır derdim”

AKP Birlik Beraberlik Yemeği’nde konuşan Pehlivan, iktidarın nimetlerinden Yalova’nın da faydalanması gerektiğini söyleyerek, “Eğer bana 10 yıl önce sorsaydınız, bu noktaya gelebilir miydiniz diye, hayır derdim. Çünkü o zaman farklı yollarda, farklı partilerde siyaset yapıyorduk. Ama bir takım aslanlar ellerini değil kafalarını taşın altına koydular. Elbirliğiyle toplu bir kalkınma için uğraşmalıyız. Bu ülkede yaşayan sağcısı solcusu, müslümanı gayrimüslimi kim olursa olsun, bu ülke için mücadele etmeliyiz” dedi.

“Ulusu sevmek çelenk koymakla olmaz"

Pehlivan sözlerine CHP Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce’yi eleştirerek devam etti;  “Seçim kapıda, artık Yalova’nın da aynı Türkiye gibi bu Akparti iktidarından nasibini alması gerekiyor. Adamın biri dedi ki, ‘çelengin sapı bir yerinize mi batıyor’. Bu çok seviyesizce, çok terbiyesizce bir uslup. Kahvede söylense cinayet sebebidir. Bunlar bir de ulusu seviyorlar, bir de ulusalcılar sözde. Vatanı sevmek böyle olmaz. Eğer bu ülke İMF’ye borç ödeyen bir ülkeyi İMF’ye para verir hale getirirseniz, o zaman vatanı seviyorsunuz demektir.  Yoksa çelenk koymakla ulusalcı olunmaz” diye konuştu.
YORUM EKLE

banner137

banner138