Salman, Yalnız Değil

CHP Yalova İl Başkanlığı yönetimi ile görevinden uzaklaştırılan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Gazipaşa Caddesinde toplu yürüyüş gerçekleştirip adeta gövde gösterisi yaptı.

Salman, Yalnız Değil

Belediye Başkanı Vefa Salman asla yanız değil. CHP İl Yönetimi ile Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Vefa Salman birlikte katıldıkları parti toplantısının ardından Gazipaşa Caddesi’nde topluca yürüyerek adeta gövde gösterisi yaptı. Görevinden uzaklaştırıldıktan sonra Mehmet Gürel başkanlığındaki CHP yeni yönetimi ile pek sık bir araya gelmeyen Vefa Salman’ın CHP İl Başkanlığı’nda düzenlenen geniş katılımlı toplantıya iştirak ettiği, il yönetiminin sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla görüldü. İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklama da, “CHP İl Yönetim Kurulu Toplantımızı, Merkez ilçe Başkanlığı İcra Kurulu, Belediye Başkanımız Vefa Salman ve Belediye Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik ve hep birlikte siyasi gündeme dair fikir alışverişinde bulunduk” ifadeleri kullanıldı. Toplantının ardından da tüm CHP’liler Gazipaşa Caddesi’nde topluca yürüyerek, birlik ve beraberlik görüntüsü verdiler.

Salman ve Gürel, eski bakan Okuyan’ı karşıladı

CHP Yönetimi ile Salman yakınlaşması bununla da sınırlı kalmadı. Sabah saatlerinde bir paylaşım da Salman cephesinden geldi. Bu kez, Salman sosyal medya hesabından İl Başkanı Mehmet Gürel ile birlikte taziye ziyareti için Yalova’ya gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Yaşar Okuyan’ı karşıladıklarını paylaştı. Salman’da fotoğrafları, “Yalova’nın Yaşar Ağabeyi, geçmiş dönem Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sevgili Yaşar Okuyan büyüğümüzle taziye için geldiği Yalova’da, İl Başkanımız Mehmet Gürel’le birlikte siyaset eksenli uzun ve zevkli bir sohbet gerçekleştirdik. Kendisine başsağlığı ve sağlık diliyorum” mesajıyla takipçileriyle paylaştı.

YORUM EKLE

banner137

banner138