Topçular’dan fezleke tepkisi

“Son 10 yılda Türk siyasi tarihinin hiçbir döneminde görülmeyen talihsiz olaylara şahit olmaktayız” diyen MHP İl Başkanı Hasan Topçular “Çok şükür ki sicili temiz, alnı ak, geçmişi ip gibi düzgün bir Genel Başkan’a sahibiz” dedi.

Topçular’dan fezleke tepkisi
Üç yasama dönemi boyunca söz sahibi olan iktidarın mağduriyet edebiyatı ve göz boyama taktikleri ile iş başında olduğunu iddia eden Topçular, “Artık hesapsızca gücünü, baskısını ve iftiralarını muhalefete ve bilhassa MHP ile onun lideri Devlet Bahçeliye yöneltmiş durumdadır” dedi.

Topçular sözlerini şöyle sürdürdü: “Onlar için Türk Milliyetçiliği şeytanlıktır. Ülke bütünlüğünü istemek tutuculuk ve demokrasi düşmanlığı, Türk demek ise ırkçılıktır… Terör sorununu vahim bir hatayla kürt sorunu haline getiren bu iktidardır; maalesef  millet  anlayışını sabote eden açılım savurganlığı ile toplumsal-milli bütünlüğümüze darbe indirmiştir. İktidar oldukları dönemden bugüne gelene dek; dirhem dirhem, azar azar, yavaş yavaş kafalarında sinsi oyunları tezgâha sürmeye başladıklarını biz Ülkücüler çok iyi biliyoruz.”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında hazırlanan fezlekeye dikkat çeken İl Başkanı Topçular, ”Camiamız da bilmektedir ki 2011 genel seçimleri arifesinde MHP’ye bir operasyon girişimi söz konusu olmuş ve Ülkücü Hareket siyaseten itibarsızlaştırılmak istenmiştir. Fakat Ülkücüler ve aziz Türk Milleti bu oyuna set çekmesini bilerek, bu itibarsızlaştırma oyununun galebe çalmasına müsaade etmemiştir. O dönem içerisinde bazı internet siteleri kullanılarak asılsız ajandalar ve iftiralar fütursuzca dile getirilmiştir; bu alçak operasyonda iktidar ve destekçileri ivme almaya çalıştılar ancak sonuç kendi adlarına hüsranla sonuçlanmıştır. MHP, TBMM’de milletimizi temsil etme göreviyle yine milletimizce şereflendirilmiştir. Anlıyoruz ki; kirli tezgâhının tasarlayıcıları, figüranlarını hala alçak oyunlarına devem etmektedirler. Üzücü olan durum, adaletin iktidarca ele geçirildiğini gösteren örneklerin giderek daha da artmasıdır. Bu kirli oyunun arkasında kimlerin olduğu Ülkücülerce çok iyi bilinmektedir. Fakat her ne hikmetse emniyeti ve adaleti tesis etmekle mükellef olan devlet kurumları tezgâha konulan bu alçak iftiraları ve tetikçilerini ortaya çıkarıp yakalarına yapışması gerekirken; akıllara zarar bir işle malum ayak oyunlarının bir parçası olarak Sayın Genel Başkanımız hakkında fezleke tertiplemişlerdir” dedi.

“Ülkücülere yönelik saldırıların nedeni haklı olmalarıdır…”

Ülkücülere yönelik saldırıların ülkücülerin haklı olmasından kaynaklandığını iddia eden Topçular, “Türkiye’nin ateş çemberine doğru sürüklendiğinin farkındadırlar. AKP ve onun gibi türedi partilerin bu iktidar saltanatı er geç bitecektir; ama Türk Milleti ve gücünü ondan alan Milliyetçi Hareket ebediyen yaşayacaktır. Savcılara ve vicdanı-adaleti namus olarak görenlere seslenmek lazım!.. AKP iktidarı barış süreci diyerek 40 bin vatandaşımızın katledilmesinde baş rolü oynayan eli kanlı katille müzakere süreci deyip Terör örgütü elebaşına yol haritası çizdirilerek Ana Yasa suçu işleyenler ortada durur iken neden Sayın Genel Başkanımız hedef alınmaktadır. Ortaya koyulanlar adalet arayışı değil; sadece kin, nefret ve iktidar gücüne alet olmanın talihsizliğidir. Türk Milleti ve Ülkücüler MHP lideri Devlet Bahçeli’nin onurlu kimliğinden, dürüstlük ve adamlık duruşundan, vatan sevgisinden asla şüphe etmez!.. Apo denen eli kanlı katil ve Pkk denen soysuzlar güruhu ile Habur’dan başlayıp Oslo’da devam eden ve şu an durak yeri İmralı olan müzakere-çözülme  çukurluğuna duçar olanların cümlesi bir Devlet Bahçeli’nin kesip attığı tırnak kadar kıymeti harbiyesi olamaz.. olmayacaktır da!..” dedi.

“Bugün fezlekesi olmayan tek lider Sayın Genel Başkanımızdır” diyen Topçular, “İktidarın ayak oyunları ile fezleke hazırlanıp yüce divana gitmekten korkmayan ve hodri meydan diyebilen tek lider de sayın genel başkanımızdır. Milliyetçi Hareket Partisini Türkiye Büyük Millet Meclisinde Temsil eden Milletvekillerimizin 51’de dokunulmazlıkların kaldırılmasına hazırdır ve meydan okumaktadır. Eğer kendinize güveniyorsanız Türk Milletinin önünde aklanmak gibi bir cesaretiniz varsa hodri meydan, çıkın dokunulmazlıkları kaldırın görelim akla karayı” açıklamasında bulundu.
YORUM EKLE

banner137

banner138