“10 Numara” Yarın Açılıyor

Altınova Belediyespor’un yıldızı Aziz Demir ile Yalovalı futbolseverlerin yakından tanıdığı Onur Gülver’in ortaklaşa açtıkları “10 Numara “ erkek giyim mağazasının açılışı 22 Ağustos Cumartesi günü gerçekleşecek.

“10 Numara” Yarın Açılıyor

En trend ürünlerin satıldığı adeta Yalova’da modaya yön veren genç kesimin istediği her şeyi bulduğu “10 Numara” açılışını da görkemli bir şekilde gerçekleştirecek.  Rüstempaşa Mahallesi İsmet Acar Caddesi No:10/C’de bulunan mağazanın açılışına Yalova’daki siyaset, spor ve iş dünyasının önemli isimleri katılacak.

 “Mağazamızda Yalovalıları trend ürünlerle buluşturuyoruz”

İşletme ortaklarından Aziz Demir ve Onur Gülver, “Hem spor hem de iş yaşantımızla Yalova’ya hizmet verebiliyorsak, ne mutlu bize. ‘10 numara’ giyim mağazamız geçtiğimiz günlerde hizmete girmişti. İşimize önem veriyoruz. İnşallah Yalova’ya giyim sektöründe yeni bir soluk getiririz. Koronavirüs Pandemisi nedeniyle açılışımızı bir türlü gerçekleştirememiştik. İşyerimizin resmi açılışını 22 Ağustos Cumartesi günü Rüstempaşa Mahallesi İsmet Acar Caddesi 10 numaralı adresimizde yapacağız. Bütün herkesi açılışımıza bekliyoruz” diye konuştular.

YORUM EKLE

banner137

banner138