Akif ve Erman Mezarı Başında Anıldı

9 yıl önce vefat eden Yalovaspor’un tribün liderleri Akif Varış ve Erman Kurtul, mezarı başında anıldı. Yalova-Termal yolu üzerinde 2010 Haziran ayı içerisinde geçirdikleri trafik kazası sonucu hayata gözlerini yuman 2 taraftar için Yalovaspor’un taraftar grupları etkinlik düzenledi.

Akif ve Erman Mezarı Başında Anıldı

Yeşil Kırmızılı renklere gönül vermiş isimler Akif Varış ve Erman Kurtul anısına Cuma günü Merkez Camii’nde lokum dağıttılar. Ardından Yalova Şehir Mezarlığının yolunu tutan taraftarlar Akif ve Erman’ın kabri başında dua edip çiçek bıraktılar.

Akif Varış ve Erman Kurtul’u hiçbir zaman unutmayacaklarını dile getiren  Yalovaspor tribün lideri Samet Yıldız, “9 yıl önceki talihsiz bir trafik kazasında aramızdan ayrılan değerli büyüklerimiz Akif Varış ve Erman Kurtul için bir anma programı düzenledik. İlk olarak Cuma Namazı çıkışında Merkez Camii’nde lokum dağıttık. Sonra da ağabeylerimizi kabirleri başında dualarla andık. Onlar bizim her şeyimiz. Akif Varış ve Erman Kurtul’a bir kez daha Allah’tan rahmet, kederli ailesine büyük Yalovaspor ailesine tekrardan başsağlığı dileriz” diyerek sözlerine nokta koydular.

YORUM EKLE

banner137

banner138