Akköyspor’un Minik Yıldızları İftarda Buluştu

Kani Gülver yönetiminde hem sportif anlamda hem de sosyal sorumluk projelerinde öncü olan Akköyspor’un U-12 ve U-14 takımlarının oyuncuları iftar yemeğinde buluştu.

Akköyspor’un Minik Yıldızları İftarda Buluştu

Termal’de bulunan Ortaca Restaurantta gerçekleştirilen organizasyon renkli görüntülere sahne oldu. Mavi Beyazlı ekibin Başkanı Kani Gülver, iftar yemeği için destek veren Ortaca Restaurant işletmecisi Serkan Ergen’in yanı sıra yönetim kurulu üyelerine ve Akköylülere teşekkür etti.

11 ayın sultanı Ramazan ayının son günlerine yaklaştığımız şu günlerde Akköyspor’un geleceğini oluşturacak minik kramponlar iftar yemeğinde bir araya geldi. Başkan Kani Gülver’in yanı sıra yönetim kurulundaki isimlerde Akköyspor’un gelecekteki yıldızlarıyla birlikte oruçlarını açtı.

Camia olarak büyük bir aileye sahip olduklarını belirten Akköyspor Başkanı Kani Gülver,” Bugün U-12 ve U-14 takımlarımızda forma giyen oyuncularımıza birlikte iftarımızı yaptık. Yemeğin organizasyonunda bizlere destek veren Ortaca Restaurant işletmecisi Serkan Ergen’e, yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarıma ve Akköy halkına teşekkür ediyorum. Bu ve buna benzer hem sosyal hem sportif alanlarda projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. Bize maddi ve manevi destek olanlara şükranlarımızı sunuyorum” diye konuştu.

ERDİNÇ BULUN

YORUM EKLE