Asbaşkan Törü, Temsilciler Toplantısına Katılacak

Yalova Ortopedikler Spor Kulübü (YOSK) Asbaşkanı Faruk Törü, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu(TBESF)’nin İstanbul’da 2020-2021 sezonu ile ilgili organize edeceği Süper Lig Temsilcileri toplantısında Yalova’yı temsil edecek.

Asbaşkan Törü, Temsilciler Toplantısına Katılacak

Fikstürü çekilen ancak COVİD-19 Pandemisi nedeniyle henüz başlamayan Süper Lig için 16 takımın temsilcisi TBESF’nin gözetiminde bir araya geliyor. Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun düzenleyeceği toplantı, bugün sabah 10’da İstanbul Beylikdüzü Hilton Garden Inn Otel’de gerçekleştirilecek. Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi ile 1. Lig temsilcilerinin katılacağı toplantında Yalova’yı, YOSK Asbaşkanı Faruk Törü temsil edecek.

“Başlama tarihi ve lig statüsü belirlenecek”

Betcup

Bilgilendirme toplantısı yapan Törü’ye eşi Emel Törü’de eşlik etti.Federasyonun düzenleyeceği toplantı ile ilgili bilgi veren YOSK Asbaşkanı Faruk Törü,“Federasyonumuzun İstanbul’da düzenleyeceği bilgilendirme toplantısında Koronavirüs Pandemisi nedeniyle başlayamayan Süper Lig statüsü belli olacak. Takımlar ve sporcular, tedbirler kapsamında liglerin oynanmasını istiyor. Bu kapsamda karşılaşmaların en sağlıklı nasıl oynatılabileceğiyle ilgili federasyonumuz, biz kulüpleri bilgilendirecek. Yalova’yı ve YOSK’u temsilen asbaşkan olarak bu toplantıda yer alacağım. İnşallah camiamız için en iyi ve hayırlı kararlar bu toplantıda alınır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2020, 01:18
YORUM EKLE