Atatürk İlköğretim Okulu Bölge Şampiyonu

9-12 Nisan 2013 tarihleri arasında Çanakkale ilinde gerçekleştirilen Masa Tenisi Küçük Erkekler Bölge Şampiyonasında Atatürk İlköğretim Okulu Bölge Birincisi oldu.

Atatürk İlköğretim Okulu Bölge Şampiyonu
Çekilen kurada grubunda Edirne, Düzce, Kütahya il temsilcilerini 3-0  gibi net skorla yenen Atatürk İlköğretim Okulu Masa Tenisi takımı Çeyrek finalde Bilecik temsilcisini rahat bir maç sonucu eledi. Yarı finalde İzmir temsilcisini de eleyen Atatürk’ün minik raketleri finalde Zonguldak temsilci ile karşılaştı. Heyecanlı geçen müsabakayı da kazanan Atatürk İlköğretim Okulu Masa Tenisi Takımı bölge şampiyonluğunu kazandı.

“Atatürk’ün minik raketleri Yurtman’ı ziyaret etti”

9-12 Nisan 2013 tarihleri arasında Çanakkale’de gerçekleştirilen Küçük Erkekler Masa Tenisi Bölge final müsabakalarında birinci olan Atatürk İlköğretim Okulu Masa tenisi takımı, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yurtman’ı ziyaret etti. Birinci olmanın mutluluğu gözlerinden okunan minik raketlere Okul Müdürü Hüseyin Nergiz, Beden Eğitimi Öğretmeni Dilara Özyılmaz’da eşlik etti.

Minik raketleri gösterdikleri başarıdan dolayı kutlayan Yurtman,” Atatürk İlköğretim Okulu Masa tenisi takımının Çanakkale’de gösterdiği başarı beni çok mutlu etti. Birçok okul takımımızın yurdun dört bir yanında dereceler ve Türkiye Şampiyonlukları elde ediyor. Şimdi 27-29 Mayıs tarihlerinde Malatya’da yapılacak Türkiye Şampiyonası finallerinde de sizlerin başarılı olacağına inanıyorum.  Yalova’nın adını bir kez daha başarıyla temsil ettiğiniz ve gösterdiğiniz başarıdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yalova’nın Masa tenisi sporunda çok iyi olduğuna vurgu yapan İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yurtman, Çanakkale’de Bölge birincisi olan Atatürk İlköğretim Okulu Masa tenisi takımı sporcuları Turgay Şirzat Yılmaz, Bilal Selim Tok, Butay Taner Yılmaz ve Seyithan Çiçek’e teşekkür belgesi verirken hediye ile ödüllendirdi.

Atatürk İlköğretim Okulu Masa tenisi takımı 27-29 Mayıs tarihlerinde Malatya’da yapılacak Türkiye Şampiyonası finallerinde Yalova’yı temsil edecek. 

YORUM EKLE

banner137

banner138