Atış ustaları mücadele edecek

Yalova Merkez Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü ve Yalova Belediyesi’nin katkılarıyla merhum Yılmaz Ekerer anısına düzenlenecek atış müsabakaları 28 Nisan 2013 Pazar günü gerçekleştirilecek.

Atış ustaları mücadele edecek
Atışlar 28 Nisan 2013 Pazar günü saat 08:00-19:30 saatleri arasında Paşaköy Atış Poligonunda yapılacak. Merhum Yılmaz Ekerer anısına düzenlenecek atış müsabakaları 3 branşta Trap atışı, Kurşun atışı ve tabanca atışı olarak yapılacak.

Yarışmada atış 10 plak olup poligonda temin edilecek, ayrıca mükerrer atışlar ise serbest olacak.  Kurşun atışları ise 45 metreye pet şişeye 5 atış şeklinde olacak. Tabanca atışı ise 25 metreye 4 atış üzerinden yapılacak.

Trap atışında birinci olana otomatik tüfek, ikinci olana 1 koli fişek, üçüncü olana avcı yeleği ve 1 kutu fişek, dördüncü olana olta takımı beşinciye av çakısı ve altıncıya ise temizlik seti ve yağ hediye edilecek.  Kurşun atışında birinciye otomatik tüfek, ikinciye 10 kutu kurşun, üçüncüye avcı yeleği ve 1 kutu kurşun dördüncü olana olta takımı beşinciye av çakısı ve altıncıya ise temizlik seti ve yağ hediyeleri verilecek.

Tabanca atışında ise birinci gelene otomatik tüfek, ikinciye kurusıkı tabanca, üçüncüye temizlik seti ve yağ , dördüncüye ota takımı beşinciye tabanca kılıfı ve yağ ve altıncıya ise av çakısı hediye edilecek.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138