Avşar, Esra’yı ziyaret etti

TFF Futbol Eğitim Merkezi Sorumlusu İşcan Avşar, geçtiğimiz günlerde ameliyat olan Eskişehirspor Bayan Futbol Takımının formasını terleten gol makinesi olarak bilinen Esra Solmaz’ı ziyaret etti.

Avşar, Esra’yı ziyaret etti
Ailesiyle birlikte Yalova’da ikamet eden aslen Elazığ doğumlu olan Esra Solmaz, 2011-2012 futbol sezonunda sergilediği performans ile herkesi kendine hayran bırakmıştı.

A Milli takıma seçilmesine kesin gözüyle bakılan genç yetenek 6-11 Ağustos 2012 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilen kampta sakatlık şoku yaşadı. Esra Solmaz, Ömer Faruk Taşer tarafından ameliyat edildi.

2011-2012 sezonunda Kadınlar Futbol 2. Liginde yer alan ve yeni sezonda 1. Lig’de mücadele edecek Eskişehirspor Bayan Futbol takımının 1995 doğumlu forvet oyuncusu Esra Solmaz gol krallığını kıl payı kaçırmıştı.

Esra’yı kaldığı hastane de ziyaret eden TFF Futbol Eğitim Merkezi Sorumlusu İşcan Avşar, Esra’nın büyük bir şanssızlık yaşadığını dile getirerek en kısa zamanda yeniden futbola dönmesini arzu ettiğini ve kısa sürede A Milli Takım formasını giyeceğini de dile getirdi.

YORUM EKLE

banner137

banner138