Bahçeşehir Koleji’nde satranç şöleni

Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Okul Öncesi Şenlikleri kapsamında düzenlediği “Satranç Turnuvası” Bahçeşehir Koleji’nin koordinesi ile gerçekleştirildi. Yalova Satranç İl Temsilciği’nin destek verdiği organizasyonda 5-6 yaş arası 350 minik öğrenci satranç ile tanıştı. 10 hakemin görev yaptığı satranç turnuvası iki seans halinde yapıldı.

Bahçeşehir Koleji’nde satranç şöleni
Minik öğrencilerin satranç ile ilk kez tanıştığı organizasyona Saffet Çam İÖO, Gaziosmanpaşa İOO, Bahçelievler İOO, Zübeyde Hanım İOO, Sevgim Göğez İOO, Atatürk İOO, İlkyaz Anaokulu ve Çınarcık’tan Çiçek Yuvası katıldı.

29 Mayıs Çarşamba günü Bahçeşehir Koleji Spor Salonunda 10:00-12:00 ile 14:00-16:00 saatleri arasında gerçekleştirilen satranç turnuvası sonunda 350 minik öğrenciye madalya verildi. Minik öğrencilere madalyaları Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Ahmet Aydın ve Muhammet Beşir, Yalova Bahçeşehir ve Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Acar tarafından verildi.

Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Ahmet Aydın ve Muhammet Beşir, okul öncesi şenlikleri kapsamında 350 minik öğrencimizi satranç ile tanıştırdık. Bu organizasyona ev sahipliği yapan Bahçeşehir Koleji’ne ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” dediler. 

YORUM EKLE

banner137

banner138