Daha önce bu konuda Belediye Meclisi’nde karar alınarak hem belirli bir başarı kriterini sağlayan sporcuların ödüllendirmesini hem de altyapıdan gelen sporcuların teşvik edilmesini amaçladıklarını belirten Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal, sporcuları tebrik ederek altınlarını takdim etti.
Başkan Koçal, sporcuların daha büyük başarıları elde edeceğine yürekten inandığını dile getirdi.
2013 Yılı Ulusal Ve Uluslar Arası Başarı Gösteren Sporcular Şöyle
|
ADI SOYADI |
BRANŞI |
FERDİ |
ŞAMPİYONANIN ADI |
DİĞER BİLGİLER |
DERECE |
ÖDÜL |
|
KULÜP |
|
|||||
1. |
Ömer ALLAR |
Wushu |
Ferdi |
Türkiye Wushu Şamp. |
70 kilo, Erkekler |
1 |
|
2. |
Ömer ALLAR |
Kick Boks |
Ferdi |
Dubai (K1 Unvan Maçı) |
Tek Maç |
1 |
|
3. |
Aybüke İMANCI |
Güreş |
Ferdi |
Türkiye Yıldız Bayanlar Güreş Şamp. |
43 kilo, Bayanlar |
1 |
|
4. |
Aybüke İMANCI |
Güreş |
Ferdi |
Uluslar arası Zafer Turnuvası |
43 kilo, Bayanlar |
2 |
|
5. |
Efnagül KALAYCI |
Güreş |
Ferdi |
Türkiye Genç Bayanlar Güreş Şamp. |
51 kilo, Bayanlar |
3 |
|
6. |
Sinan DİNÇ |
Tenis |
Ferdi |
Kış Kupası |
10 Yaş |
3 |
|
7. |
Sinan DİNÇ |
Tenis |
Ferdi |
Uluslar arası 23 Nisan Tenis Turnuvası |
10 Yaş |
3 |
|
8. |
Hüseyin DURMAZ |
Masa Tenisi |
Ferdi |
Türkiye Gençler Masa Tenisi Şamp. |
|
3 |
|
9. |
Hüseyin DURMAZ |
Masa Tenisi |
Kulüp |
Türkiye Gençler Masa Tenisi Şamp. |
Yalova Belediye Gençlik S.K. |
1 |
|
10. |
Hüseyin DURMAZ |
Masa Tenisi |
Takım |
Okul Sporları Masa Tenisi Gençler Şamp. |
Okul Takımı |
2 |
|
11. |
Özgün ÖZTÜRK |
Masa Tenisi |
Kulüp |
Türkiye Gençler Masa Tenisi Şamp. |
Yalova Belediye Gençlik S.K. Adına |
1 |
|
12. |
Özgün ÖZTÜRK |
Masa Tenisi |
Ferdi |
Türkiye Gençler Masa Tenisi Şamp. |
|
1 |
|
13. |
Özgün ÖZTÜRK |
Masa Tenisi |
Takım |
Okul Sporları Masa Tenisi Gençler Şamp. |
Okul Takımı |
2 |
|
14. |
Umut Emre BAŞSAN |
Masa Tenisi |
Kulüp |
Türkiye Gençler Masa Tenisi Şamp. |
Yalova Belediye Gençlik S.K. |
1 |
|
15. |
Denizcan BOZKURT |
Masa Tenisi |
Kulüp |
Türkiye Gençler Masa Tenisi Şamp. |
Yalova Belediye Gençlik S.K. |
1 |
|
16. |
Denizcan BOZKURT |
Masa Tenisi |
Takım |
Okul Sporları Masa Tenisi Gençler Şamp. |
Okul Takımı |
2 |
|
17. |
Alparslan GÜNDÜZ |
Masa Tenisi |
Takım |
Okul Sporları Masa Tenisi Gençler Şamp. |
Okul Takımı |
2 |
|
18. |
Efecan OKUMUŞ |
Masa Tenisi |
Takım |
Okul Sporları Masa Tenisi Gençler Şamp. |
Okul Takımı |
1 |
|
19. |
Efecan OKUMUŞ |
Masa Tenisi |
Kulüp |
Türkiye Gençler Masa Tenisi Şamp. |
Yalova Belediye Gençlik S.K. Adına |
2 |
|
20. |
İbrahim GÜNDÜZ |
Masa Tenisi |
Takım |
Okul Sporları Masa Tenisi Gençler Şamp. |
Okul Takımı |
1 |
|
21. |
İbrahim GÜNDÜZ |
Masa Tenisi |
Kulüp |
Türkiye Gençler Masa Tenisi Şamp. |
Yalova Belediye Gençlik S.K. |
2 |
|
22. |
İbrahim GÜNDÜZ |
Masa Tenisi |
Ferdi |
Türkiye Gençler Masa Tenisi Şamp. |
Yalova Belediye Gençlik S.K. |
2 |
|
23. |
Ziver GÜNDÜZ |
Masa Tenisi |
Takım |
Okul Sporları Masa Ten. Genç. Şamp. |
Okul Takımı |
1 |
|
24. |
Ziver GÜNDÜZ |
Masa Tenisi |
Kulüp |
Türkiye Gençler Masa Tenisi Şamp. |
Yalova Belediye Gençlik S.K. |
2 |
|
25. |
Çiğdem KÖSE |
Masa Tenisi |
Takım |
Okul Sporları Masa Tenisi Yıldız Şamp. |
Okul Takımı |
1 |
|
26. |
Aybala KOÇAL |
Masa Tenisi |
Takım |
Okul Sporları Masa Tenisi Yıldız Şamp. |
Okul Takımı |
1 |
|
27. |
Ece HARAÇ |
Masa Tenisi |
Takım |
Okul Sporları Masa Tenisi Yıldız Şamp. |
Okul Takımı |
1 |
|
28. |
Rana KOÇAL |
Masa Tenisi |
Takım |
Okul Sporları Masa Tenisi Yıldız Şamp. |
Okul Takımı |
1 |
|
29. |
Tugay YILMAZ |
Masa Tenisi |
Takım |
Okul Sporları Masa Tenisi Yıldız Şamp. |
Okul Takımı |
1 |
|
30. |
Bilal Selim TOK |
Masa Tenisi |
Takım |
Okul Sporları Masa Tenisi Yıldız Şamp. |
Okul Takımı |
1 |
|
31. |
Butay YILMAZ |
Masa Tenisi |
Takım |
Okul Sporları Masa Tenisi Yıldız Şamp. |
Okul Takımı |
1 |
|
32. |
Seyithan ÇİÇEK |
Masa Tenisi |
Takım |
Okul Sporları Masa Tenisi Yıldız Şamp. |
Okul Takımı |
1 |
|
33. |
Garip OLCAŞ |
Özel Sporcular |
Ferdi |
Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Şamp. |
Yalova Belediye Gençlik S.K. |
1 |
|
34. |
Hasan TETİK |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Gençler Avrupa Şamp. 50 kg |
2 |
|
35. |
Dursun ÖNDER |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Masterlar Avrupa Şamp. 80 kg |
1 |
|
36. |
Dursun ÖNDER |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Türkiye Şampiyonası 80 kg sağ |
1 |
|
37. |
Dursun ÖNDER |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Türkiye Şampiyonası 80 kg sol |
3 |
|
38. |
Buğra Can IŞIK |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Türkiye Şampiyonası 60 kg sağ |
3 |
|
39. |
Onur ÖNDER |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Türkiye Şampiyonası 60 kg sol |
3 |
|
40. |
Ömer BENNURKAN |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Türkiye Şampiyonası 100 kg sağ |
3 |
|
41. |
Şahin ERGUL |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Türkiye Şampiyonası 110 kg sol |
3 |
|
42. |
Numan DEMİRER |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Türkiye Şampiyonası +110 kg |
2 |
|
43. |
Haydar GİLDİL |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Türkiye Şampiyonası 80 kg sağ |
3 |
|
44. |
Mehmet DÖNMEZ |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Türkiye Şampiyonası 50 kg Sol |
2 |
|
45. |
Hasan TETİK |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Türkiye Şampiyonası 50 kg sağ |
1 |
|
46. |
Hasan TETİK |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Türkiye Şampiyonası 50 kg sol |
1 |
|
47. |
Tayfur GÖKÇEPINAR |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Türkiye Şampiyonası 65 kg sol |
3 |
|
48. |
Emre ECEVİT |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Türkiye Şampiyonası 70 kg sağ |
1 |
|
49. |
Emre ECEVİT |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Türkiye Şampiyonası 70 kg sol |
1 |
|
50. |
Salih ALBAYRAK |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Türkiye Şampiyonası 75 kg sol |
3 |
|
51. |
Yiğit MURAT |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Türkiye Şampiyonası 75 kg sağ |
3 |
|
52. |
Murvet ŞEN |
Bilek Güreşi |
Ferdi |
Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası |
Türkiye Şampiyonası 65 kg sağ |
3 |
|
53. |
Yunus Emre YILMAZ |
Boks |
Ferdi |
Türkiye Şampiyonası Üst Minikler |
Türkiye Şamp. Üst Minikler 37 kilo |
3 |
|
54. |
Cem SOYLU |
Wushu |
Ferdi |
Minikler-Yıldızlar Qinda ve Taolu Şamp. |
Türkiye Şamp. Taolu |
1 |
|
55. |
Ece SOYLU |
Wushu |
Ferdi |
Minikler-Yıldızlar Qinda ve Taolu Şamp. |
Türkiye Şamp. Taolu |
3 |
|
56. |
Aybüke ERYİĞİT |
Wushu |
Ferdi |
Minikler-Yıldızlar Qinda ve Taolu Şamp. |
Türkiye Şamp. Taolu |
3 |
|
57. |
Fatmanur KANBEROĞLU |
Wushu |
Ferdi |
Minikler-Yıldızlar Qinda ve Taolu Şamp. |
Türkiye Şamp. Qinda 31 kilo |
3 |