Başkan Arslan’dan Taşköprülü Karatecilere Jest

Yalova’yı ulusal ve uluslararası organizasyonlarda başarıyla temsil eden Taşköprü Karate Spor Kulübü’nü ziyaret eden Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan antrenör ve sporcuları onurlandırdı.

Başkan Arslan’dan Taşköprülü Karatecilere Jest

Mehmet Güney yönetimindeki kulüp 2022 yılında Türkiye genelinde 50 ilde yapılan turnuvalarda mücadele ederken, son olarak Sakarya’nın ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Kulüpler Arası Büyükler Takım Karate Şampiyonası’nda erkekler kumitede ikinciliği kazanmıştı. Antrenörü Mehmet Güney ve sporcularla sohbet eden Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan, çalışmalar hakkında bilgi alırken 2023 yılındaki turnuvalarda da başarı dileklerini iletti.

“Bizleri hem onurlandırdılar hem de gururlandırdılar”

Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan,” Beldemizde bir çok başarılara imza atan Taşköprü Karate Spor Kulübü sporcularımız Yalova’yı temsilen Türkiye genelinde 50 ilde düzenlenen turnuvaya katılım sağladılar. Komite de 5 sporcudan oluşan takım, Türkiye ikinci olarak bizleri onurlandırdılar. Bizlerde Taşköprü Belediyesi olarak Belediye Meclis Üyeleri ile Hocamıza ve sporcu kardeşlerimize hediyelerimizi taktim ettik. Bizleri onurlandıran, gururlandıran kürsüde Yalova’nın adını okunmasını sağlayan sporcu arkadaşlarımıza başarıların devamını dilerim” diye konuştu.

ERDİNÇ BULUN

YORUM EKLE