Başkan Ok, Çifte Zaferi Kutladı

Bu sezon futbol ve basketbolda şampiyonluk mücadelesi veren Altınova Belediyespor 11 Aralık Pazar günü gelen çifte zafer sonrasında büyük sevinç yaşadı.

Başkan Ok, Çifte Zaferi Kutladı

Sarı Yeşilli ekibin futbol takımı Bölgesel Amatör Lig 14. Grubun 10. Haftasında evinde Kavacık takımını 3-0 mağlup ederken basketbol takımı ise Yalova Büyük Erkekler Mahalli Ligi’nde Yeşil Mavi Yalovaspor’u 76-69 yenerek şampiyonluk yolunda önemli bir virajı geçmiş oldu. Gelen zaferler sonrasında kulüp başkanı Sedat Ok, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile hem futbol hem de basketbol takımını kutladı.

“Takımlarımızı tebrik ediyorum”

 Altınova Belediyespor Başkanı Sedat Ok,” 2022-2023 sezonunda yer aldığımız ve şampiyonluğu arzuladığımız Yalova Büyük Erkekler Mahalli Ligi’nde önemli bir galibiyete imza attık. Kazandığımız bu maç sonrasında şampiyonluğu büyük ölçüde garantilemiş olduk.  Bölgesel Amatör Ligde yer aldığımız 14. Grupta futbol takımımızı da 3-0’lık Kavacık galibiyeti sonrasında tebrik ediyorum. Pazar gününü çifte zaferle tamamladık. Hem sporcu kardeşlerimi hem de hocalarımıza teşekkür ediyorum. Bir teşekkürü de her konuda yanımızda olan yardımcı olan Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral’a, yönetici arkadaşlarıma ve Altınova Belediyespor taraftarına ediyorum” diye konuştu.

ERDİNÇ BULUN

YORUM EKLE