Beşiktaşlılar Başkan Tutuk’u Ziyaret Etti

Yalova Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ayberk Arabacı ve Başkan Yardımcısı Güray Karadereli, Yalova Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret etti. Tutuk’a görevinde başarılar dileyen Arabacı, Yalova için organize ettikleri projelerle ilgili bilgi verdi.

Beşiktaşlılar Başkan Tutuk’u Ziyaret Etti

Yalova Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Koronavirüs(COVİD-19) ve Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere yardımlarından dolayı Yalova Beşiktaşlılar Derneği yönetim kuruluna teşekkür ederken Yalova’nın hayrına olacak her projeye destek vermeye hazır olduklarını belirtti.

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Yalova Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ayberk Arabacı,” Yalova Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a bizleri ağırlaması ve fikirlerimize değer vermesinden ötürü teşekkür ediyorum. Bizlere yakın ilgi ve alaka gösterdi. Fikirlerimizi ve projelerimize destek vereceğini beyan etti. Kendisine görevinde başarılar diliyoruz. Yalova’nın değerine değer katacağına inancımız tamdır. Kendisine dernek merkezimizden alkollü içecekleri kaldırıp daha merkezi bir noktada tüm Yalovalıların ailesiyle birlikte gelebileceği Dünya mutfağından örneklerin olacağı bir yer haline getirmek istediğimizi ilettik. Bu konuyla ilgili destek sözünü ayrıca aldık. Kalbi Beşiktaş ile atan herkese ve Yalovalılara yeni dernek projemizle hizmetin en iyisini sunmaya devam etmek istiyoruz” şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE

banner137

banner138