Büyükçekmece’den Geçmiş Olsun Mesajı Geldi

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi A Grubundaki temsilcimiz Çiftlikköy Belediyespor’a, rakipleri arasında yer alan Büyükçekmece Voleybol Akademi’den geçmiş olsun mesajı geldi. Kırmızı Siyahlı temsilcimiz 2. Haftada 18 Ekim Pazar günü İstanbul’da Büyükçekmece Voleybol Akademi ile karşı karşıya gelecek.

Büyükçekmece’den Geçmiş Olsun Mesajı Geldi

Bu karşılaşma öncesinde Çiftlikköy Belediyespor, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun COVİD-19 tedbirleri kapsamında hafta arasında yapılan PCR testi sonrasında teknik ekibinde 1, oyuncu kadrosunda ise 2 isimde COVİD-19 tespit edilmişti. 

Kritik mücadele öncesinde 3 isimde rastlanan vaka sonrasında Büyükçekmece Voleybol Akademi maçı ertelenmişti. İstanbul ekibi ise yaşanan bu gelişmeler sonrasında “Geçmiş olsun” mesajı yayınladı.

Büyükçekmece Voleybol Akademi’nin sosyal medya hesabı üzerinden, “18 Ekim Pazar günü oynamamız gereken Çiftlikköy Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nda COVİD-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle karşılaşma ileri bir tarihe ertelenmiştir. Çiftlikköy Belediyespor Kulübü oyuncularına ve teknik ekibe geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz” açıklaması yapıldı.

YORUM EKLE