Çağlar, “Hedefimiz ilk 4”

2012-2013 Futbol Sezonu'nda Süper Amatör Kümede mücadele edecek Yeşilovaspor’da hedef ilk 4 içerisinde yer alabilmek. Yeşilovaspor Kulübü Başkanı ve Antrenörü Turan Çağlar, 7 tane ismi kadrolarına katacaklarını ve bu sezon adlarından söz ettireceklerini söyledi.

Çağlar, “Hedefimiz ilk 4”
Sezon içerisinde Yeşilova’nın adından söz ettireceğini dile getiren Yeşilovaspor Kulübü Başkanı ve Antrenörü Turan Çağlar Yalova’da yaklaşık 35 yıldır sporun içindeyim. Birçok kupa kazandım. Bu sezon yine Süper Amatör Kümede mücadele edeceğiz. Hedefimizi ilk dört içerisinde yer almaktır. 24 kasımda başlayacak lig öncesinde transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kadromuza 7 oyuncu kazandıracağız. Bunlardan 2 tanesi defans, 2 tanesi orta saha, 1 tanesi santrafor ve 1 tane de sağ açık olacak. Ayrıca bir tane de kaleci transfer etmek istiyoruz. Bu sene herkes Yeşilovaspor’u izleyecek. Çok iyi bir takım kuracağız ” şeklinde konuştu.

Fanatik Yalovalı olduğunu ifade eden tecrübeli teknik adam,” Yalova’da yaklaşık 35 yıldır sporun içindeyim.  Yalova’yı çok seviyorum. Bu yüzden Yalova dışından hiçbir futbolcu ve antrenör takımıma kazandırmam. Yalova’nın parasının dışarıya çıkmasına göz yummam. Bu benim anlayışım ekmeğimi her zaman Yalovalılarla bölüşürüm” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oral AKOĞLU
Oral AKOĞLU - 9 yıl Önce

Taşköprü spor olarak Turan Hocamı destekliyor ve başırılar diliyoruz. TAŞKÖPRÜSPOR

banner137

banner138