Çakırgöz, “Ligde kalmak istiyoruz”

2012-2013 sezonunda Süper Amatör Kümede mücadele eden Doğanspor’un Kulüp Başkanı Şenol Çakırgöz, ligin bitimine 2 hafta kala ligde kalmak istediklerini söyledi.

Çakırgöz, “Ligde kalmak istiyoruz”
Son 2 haftada önce Tavşanlı Belediyespor ardından Esenköyspor ile mücadele edeceklerine dikkat çeken Çakırgöz, bu maçlardan 3 puan çıkartarak rakiplerinin puan kaybını bekleyeceklerini de sözlerine ekledi.

2011-2012 sezonunda 1. Amatör kümede mükemmel bir sezon geçirerek Süper Amatör Kümeye yükseldiklerini söyleyen Doğanspor Kulüp Başkanı Şenol,” Bilindiği üzere 2011-2012 sezonunda 1. Amatör kümede muhteşem bir sezon sonrasında şampiyon olup Süper Amatör Kümeye yükseldik. Burada kısıtlı bütçemiz ve alt yapımızdan yetişen oyuncularımıza mücadele ediyoruz. Ligin bitimine 2 hafta kaldı. Bu son 2 haftada önce Tavşanlı Belediyespor ardından Esenköyspor ile mücadele edeceğiz. İki karşılaşmamızı da kazanarak rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Gelecek sezonda Süper Amatör Kümede mücadele etmek istiyoruz. Camia olarak buna kenetlenmiş durumdayız. 22 haftalık maraton sonunda küme düşmeyerek gelecek sezonda Süper Amatör Kümede yer almak istiyoruz” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138