Canınız Sağolsun Sultanlar!

Çiftlikköy Belediyesi: 0 Ank. Karşıyaka S.K.: 3 Yıldız Bayanlar Voleybol Türkiye Şampiyonası Final Müsabakaları A Grubunda yer alan temsilcimiz Çiftlikköy Belediyesi Yıldız Bayan Voleybol Takımı Bursa’da oynadığı 3 karşılaşmayı da kaybederek grubunu son sırada noktaladı.

Canınız Sağolsun Sultanlar!
2012-2013 sezonunda rüya gibi bir sezon geçirerek Yıldız Bayanlar Voleybol Türkiye Şampiyonası Final Müsabakaları’na kalan Çiftlikköy Belediyesi Yıldız Bayan Voleybol Takımı şampiyonada oynadığı üçüncü maçından da boynu bükük ayrıldı.

Grupta oynadığı ilk karşılaşmada Fenerbahçe’ye 3-1, Vakıfbank Spor Kulübü’ne 3-0 mağlup olan Çiftlikköy’ün sultanları son maçında Ankara temsilcisi Karşıyaka Spor Kulübü’ne ise 3-0 yenilerek grup maçlarını tamamladı.

Bursa Çekirge Spor Salonunda oynanan mücadelenin ilk setinde basit hatalar yapan Yalova ekibi Çiftlikköy Belediyesi, 25-14’lük skorla mağlup ayrılarak setlerde 1-0 geriye düştü. İkinci sette daha derli toplu bir oyun sergileyen Çiftlikköy Belediyespor, başa baş mücadele örneği göstermesine rağmen bu seti de 25-21 alan Ankara temsilcisi, setlerde durumu 2-0 yaptı ve rahatladı. Maçın üçüncü ve son setinde de karşılıklı sayılar kaydedilirken, uzatmaya giden bu seti 26-24’lük skorla önde bitiren Ankara Karşıyaka, mücadeleden 3-0 galip ayrıldı ve gruptan yenilgisiz bir şekilde finallerde üst tura çıktı. A Grubunun diğer maçında ise Vakıfbank Spor Kulübü Fenerbahçe’yi 3-2 devirerek en iyi 8’e kalma başarısı gösterdi.

A GRUBU PUAN DURUMU

 

O

G

M

AS

VS

P

Ankara Karşıyaka

3

3

-

9

2

8

Vakıfbank

3

2

1

6

5

5

Fenerbahçe

3

1

2

7

7

5

Çiftlikköy

3

-

3

1

9

0
YORUM EKLE

banner137

banner138