Çiftlikköy’ün müsabakası Cumartesi’ye alındı

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen Bayanlar Voleybol 3. Ligi B Grubunda yer alan Çiftlikköy Belediyespor ligdeki son müsabakasını 6 Nisan Cumartesi günü oynayacak.

Çiftlikköy’ün müsabakası Cumartesi’ye alındı
Federasyon tarafından daha önce 7 Nisan Pazar günü açıklanan müsabaka hem Yalova Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü hem de Yalova Voleybol İl Temsilciliği’nin başvuruları sonrasında salonunun durumu neticesinde 6 Nisan Cumartesi gününe alınacak.

“Kader haftası”

Bayanlar Voleybol 3. Ligi B Grubunda yer alan Çiftlikköy Belediyespor ligin son haftasında ise kaderini belirleyecek.  İstanbul ekibi Bahçelievler ekibiyle karşılaşacak Çiftlikköy’ün sultanları karşılaşmadan 3-2 galip ayrılsa bile ligde kalmayı garantileyecek. Öte yandan düşme potasında yer alan İnegöl Gençlik ise ligin son haftasında ligden düşen Kırcasalih Maden ile karşı karşıya geldi. Çiftlikköy Belediyespor karşılaşmasının 6 Nisan Cumartesi gününe alınmasından sonra Kırcasalih Maden ile İnegöl Gençlik müsabakasının Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından 6 Nisan cumartesi gününe alınması bekleniyor.
YORUM EKLE

banner137

banner138