Çiftlikköy’ün sultanları final kapısını aralamak istiyor

Yalova Genç Bayanlar Mahalli Ligini şampiyon olarak tamamlayan Çiftlikköy Belediyespor Genç Bayan Voleybol Takımı, Tekirdağ’da gerçekleştirilen Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakalarına damgasını vurmuş ve adını yarı final müsabakalarına yükselmişti.

Çiftlikköy’ün sultanları final kapısını aralamak istiyor
Yarı Finalde Kocaeli’nin Gebze ilçesinde mücadele edecek Çiftlikköy Belediyespor Genç Bayan Voleybol Takımı, Kastamonu’dan Polisgücü, Bolu’dan İnkilap İÖÖ ve Kocaeli’den Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile karşı karşıya gelecek.

Yapılacak müsabakalar sonrasında Çiftlikköy Belediyespor Genç Bayan Voleybol Takımı grubunu 1. Sırada tamamlarsa 4’lü finale kalacak.

Gebze’de yapılacak teknik toplantının ardından müsabakalar 10-11 ve 12 Mayıs tarihlerinde oynanacak.

Türkiye Genç Bayanlar Voleybol Şampiyonası finalleri ise 15-20 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da Burhan Felek 50. Yıl salonunda gerçekleştirilecek.

Finale çıkmak istediklerini belirten Çiftlikköy Belediyespor Genç Bayan Voleybol Takımı antrenörü Mihrican Deviren,” Hedeflerimizi tek tek aşıyoruz. Önce Yalova’da şampiyon olduk, sonrasında ise bölge müsabakalarını birinci sırada bitirerek adımızı yarı finale yazdırdık. Yarı finalde bizi çok zorlu ekipler bekliyor. Ancak bizde kendimize güveniyoruz. Oyuncularımı iyi tanıyorum ve neler yapabileceklerini biliyorum. İnşallah -20 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da Burhan Felek 50. Yıl salonunda yapılacak final müsabakalarına biz kalırız” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138