Dahlameroğlu’ndan Girgin’e Ziyaret

KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu Başkanı Ali Dahlameroğlu, Yalova’ya gelerek Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Milli Takımlar Sorumlusu Asbaşkan Koray Girgin’i ziyaret etti.

 Dahlameroğlu’ndan Girgin’e Ziyaret

KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu Başkanı Ali Dahlameroğlu, Yalova’ya gelerek Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Milli Takımlar Sorumlusu Asbaşkan Koray Girgin’i ziyaret etti.


Reflex Fitnes’te gerçekleşen ziyarette Dahlameroğlu ve Girgin, Antalya’da yapılan Türkiye Şampiyonası ve vücut geliştirme ile ilgili değerlendirmeler yaptı. KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu Başkanı Ali Dahlameroğlu, çalışmalarından ve başarılarından ötürü Girgin’i ziyaret ederek yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti’ne davet etti.


Dahlameroğlu’na ziyaretinden ötürü teşekkür eden Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Milli Takımlar Sorumlusu Asbaşkan Koray Girgin,” KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu Başkanı Ali Dahlameroğlu’nu ağırladık. Vücut geliştirme sporu hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Türkiye ve Kıbrıs arasında entegreli çalışmalarımız devam edecek. Kendisine ziyaretinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138