Demir, ”Hakem Odaları Modern Bir Yapıya Kavuştu”

TFF HGD Yalova şube başkanı Sefa Demir göreve geldiği günden beri yaptığı çeşitli çalışmalarla hakem camiasına her alanda en iyi hizmeti vermeyi başarıyor.

Demir, ”Hakem Odaları Modern Bir Yapıya Kavuştu”
Derneğin kendi  imkanları ile Demir, Ahmet Saraç Sahası ve Amatör Saha 2’deki sahalara hizmet veren hakem odalarını komple badana boya yaptıran demir duşakabin, elbise askılıkları, memerandum tahtaları soyunma odaları iç dizaynını tamamen değiştirerek bir çok profesyonel takımlar da bile olmayan çok modern bir hale getirdi.

Yapılan çalışmalar hakkında gazetemize bilgi veren TFFHGD şube başkanı Sefa Demir,“Aslan yattığı yerden belli olur mantığı ile öncelikle hakemlerimizin ve gözlemcilerimizin rahat bir şekilde ferah bir ortamda müsabakalara hazırlanmaları için hakem soyunma odalarımızı komple tadilata aldık ve güzel bir şekilde düzenledik. Dernek yönetim kurulu olarak Hakemlerimizin müsabakalara en iyi şekilde hazırlanmaları için onlara en güzel ortamı hazırlamak zorun da olduğumuzun bilincindeyiz. Bu hizmetlere çeşitli etkinliklerle başladık şimdi de soyunma odaları yaptık.  Bundan sonra sponsorlarla görüşerek antreman ve maç kıyafetleri ile ilgili çalışmalarımız olacak. Hakem  ve gözlemcilerimizin gösterdikleri özveri  karşısında bizim yaptıklarımızın çok daha fazlasına layıklar” diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE

banner137

banner138