Demirspor sezon hazırlıklarına başladı

Demirspor U-15 takımı yeni sezon öncesinde hazırlık erken start verdi. Ahmet Saraç sahasında yeni sezona hazırlanan Kırmızı Beyazlı ekibin genç oyuncuları hırslarıyla göz doldurdular.

Demirspor sezon hazırlıklarına başladı

2012-2013 sezonunda U-15 kategorisinde mücadele edecek olan Demirspor, yaklaşık 10 gündür sıkı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Salı, Perşembe ve Cumartesi olmak üzere haftanın 3 günü 18:00-19:30 saatleri arasında Ahmet Saraç Sahasında çalışmalarına devam eden futbolcular, aşırı sıcak havaya rağmen oldukça hırslı ve istekli bir görüntü sergiliyor.

U-15’te iddialı olduklarını belirten Demirspor Teknik Sorumlusu Osman Yılmaz, “Yaklaşık 10 gündür hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanıyoruz. Önümüzdeki hafta sonu Pazar günü İnegöl U-15 takımı ile Bursa’da hazırlık maçı oynayacağız. Yalova’da sezonu açan diğer U-15 takımlarımızla da hazırlık müsabakaları yapmayı düşünüyoruz. Sezon başlayana kadar bu tempoda çalışmalarımız devam edecek. 98 doğumlu oyuncularımızın yer aldığı antrenmanda futbolcularımızın hırslı ve istekli oluşları bizleri memnun eden bir durum. Ayrıca U-15 takımımızın başına eski futbolcumuz olan İbrahim Yıldız’ı antrenör olarak getirdik” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138