Doğan direkten döndü

Doğanspor: 1 Esenköyspor: 2 Süper Amatör Küme’nin son haftasında ligde kalma savaşı veren Doğanspor ile rahat konumda bulunan Esenköyspor karşı karşıya geldi. Amatör Saha 2’de oynanan karşılaşmayı konuk Esenköyspor 2-1 kazanmasına karşın Doğanspor rakiplerinin de puan kaybetmesiyle ligde kaldı.

Doğan direkten döndü
Doğanspor’un tek golüne Mehmet Ali imzasını atarken, geçtiğimiz yılın şampiyonu Esenköyspor’un sayıları ise Ertuğrul ve Kenan’dan geldi.

Karşılaşmaya iki takımda kontrollü başlarken, ilerleyen bölümlerde oyuna ağırlığını koyan konuk ekip Esenköyspor’un 17. dakikada geliştirdiği atakta Ertuğrul attığı golle durumu 1-0 yaptı ve ilk yarı bu sonuçla tamamlandı. Mücadelenin ikinci yarısına iki takımda etkili başlarken, gol için organize ataklar geliştirdi. Son 10 dakikalık bölüm adeta nefesleri kesti ve konuk ekip Esenköyspor, 80. dakikada geliştirdiği atakta Kenan’la skoru 2-0’a getirdi. Kalesinde hem ilk yarıda, hem de ikinci 45 dakikada gördüğü gollerle 2-0 yenik duruma düşen Doğanspor, bitime dakikalar kala geliştirdiği atakta Mehmet Ali’nin golüyle durumu 2-1 yaptı ve karşılaşma bu skorla sona erdi.

YORUM EKLE

banner137

banner138