Doğanspor sezonu Cuma günü açıyor

2011-2012 futbol sezonunda Yalova 1. Amatör kümede şampiyon olarak Süper Amatör Kümeye terfi eden Doğanspor yeni sezonu 24 Ağustosta Ahmet Saraç sahasında yapacağı antrenman ile açacak. Bayram sonrasında 2012-2013 sezonu hazırlıklarına başlayacak olan Sarı Kırmızılı ekip hemen hemen geçen yıl ki kadrosunu korumuş durumda.

Doğanspor sezonu Cuma günü açıyor

2011-2012 futbol sezonunda Yalova 1. Amatör kümede şampiyon olarak Süper Amatör Kümeye terfi eden Doğanspor yeni sezonu 24 Ağustosta Ahmet Saraç sahasında yapacağı antrenman ile açacak. Bayram sonrasında 2012-2013 sezonu hazırlıklarına başlayacak olan Sarı Kırmızılı ekip hemen hemen geçen yıl ki kadrosunu korumuş durumda. Doğanspor’un önemli parçaları Burak Özdemir ve Semih Doğan ise askere gidecek olmalarından dolayı 2012-2013 sezonunda sarı kırmızılı formayı giyemeyecekler. Süper Amatör Kümenin çiçeği burnunda takımı kadrosunu güçlendirme transfer çalışmalarını sürdürürken 3-4 futbolcuyla görüşmelerini sürdürüyor.  Yeni sezonda da iddialı olduklarını geçen sene gibi sürpriz yapabileceklerini belirten Doğanspor Kulübü Başkanı Şenol Çakırgöz,” Geçen sene yaptıklarımız ortada. Bu sezonda kısıtlı bütçemiz ve alt yapıdan yetiştirdiğimiz oyuncularımızla ligde mücadele edeceğiz. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda bir sürpriz yapabiliriz” dedi.

Sezon hazırlıklarına Ramazan bayramı sonrası başlayacaklarını belirten Doğanspor A Takımı Antrenörü Vahap Diken,” 2012-2013 sezonu hazırlıklarına 24 Ağustosta başlayacağız. Geçen yıl ki kadromuzu koruduk. Aramızdan sadece Semih ve Burak askere gidecek olmalarından dolayı kadromuzda yer almayacak.  Bunun yanı sıra 3-4 oyuncuyla görüşüyoruz. Gerekli ortam oluşursa transferi gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138