Doğuşspor’un Acı Günü

Yalova amatörünün başarılı takımlarından Doğuşspor acı günlerinden birini daha yaşıyor. Yalova ve Türk futboluna birçok yetenek sunan Siyah Beyazlı ekibin kurucuları arasında yer alan Adnan Berber tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu.

Doğuşspor’un Acı Günü

63 yaşında olan Adnan Berber, Doğuşspor’un hiçbir maçını kaçırmazken Yalova’daki spor camiasının sevdiği saydığı isimleri arasında yer alıyordu. Adnan Berber’in cenazesi Koronavirüs(COVİD-19) salgını kapsamında 26 Nisan Pazar günü öğlen vaktinde aile bireylerinin katılımıyla Yalova Şehir Mezarlığına defnedildi.

Yalova futbolunun önemli bir ismini daha kaybettiğine vurgu yapan Doğuşspor Kulübü Başkanı Resul Kahraman Yapar, ”Kulübümüzün kurucularından değerli ağabeyimiz spor camiasının sevilen ismi amatör sahalarımızın takım adı ayırmadan genç sporculara teşviki ve desteklerini esirgemeyen Adnan Berber uzun süredir tedavi görmekte olduğu rahatsızlığına yenik düşerek hakkın rahmetine kavuştu. Kendisine Allah’tan rahmet kederli ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyorum” dedi.

ERDİNÇ BULUN

YORUM EKLE

banner137

banner138