Emniyet tek golle güldü

Türk Polis Teşkilatı’nın 168. kuruluş yıldönümü nedeniyle Yalova Emniyet Müdürlüğü ile Yalova Futbol Hakemleri Atatürk Stadyumu’nda dostluk maçında karşı karşıya geldiler. İlk ki geçen yıl düzenlenen ve gelensek hale getirilen müsabakayı bu yıl Yalova Emniyet Müdürlüğü 79. Dakikada Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Akdağ’ın muhteşem golüyle 1-0 kazanarak geçen yılın rövanşını aldı.

Emniyet tek golle güldü
Yalova İl Hakem Kurulu Başkanı Sedat Karaağaç’ın yönettiği müsabakayı şeref tribününden Emniyet mensupları takip ederek takımlarına destek verdi.

İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Akdağ maç öncesinde Ulusal Hakemimiz ve TFFHGD Yalova Şubesi Başkanı Sefa Demir’e dostluk için çiçek verdi.

Emniyet takımının formasını terleten Mustafa Akdağ,” Teşkilatımızın kuruluşunun 168. yıldönümü nedeniyle Yalova’daki il hakemlerimizle dostluk maçının ikincisini yaptık. Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlediğimiz organizasyon geleneksel hale getirdik. Maç için Atatürk Stadyumu’nu bize tahsis eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Mete’ye teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

Hakemlerin kaptanı Sefa Demir , “Türk Polis Teşkilatı’nın 168. yıldönümünü kutlarız. Onlar, maçlarda güvenlik önlemlerini alırken, biz hakemler de saha içinde maçı yönetiyoruz. Böylesine bir organizasyonla da emniyet mensupları ve hakemler arasındaki birlik, beraberlik ve dayanışmayı sağlamaya devam ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE