“En İyisini Yapmak İçin Mücadele Vereceğiz”

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Liginin başlamasına kısa bir süre kala Yalova Ortopedikler Spor Kulübü(YOSK) Başkanı Alpaslan Erkoç, iddialı olduklarını açıkladı.

“En İyisini Yapmak İçin Mücadele Vereceğiz”

Öncelikli hedeflerinin Play-Off olduğunu belirten başarılı spor adamı takım kimyasının oturması halinde Yalova’ya önemli bir başarıyı daha getirebileceklerinin altını çizdi.

Dünya’nın en büyük markaları arasında yer alan DowAksa’nın sponsorluğunda Süper Ligde mücadele edecek olan YOSK, ayrıca Avrupa Kupalarında da ülkemizi ve ilimizi temsil edecek.

“Elimizden gelenin en iyisini yapacağız”

Yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kala açıklamalarda bulunan YOSK Başkanı Erkoç, “Lig maratonu için artık sayılı bir süre kaldı. Koronavirüs Pandemisi nedeniyle Kovid-19 önlemleri çerçevesinde maçlarımızı oynayacağız. Her yıl olduğu gibi bu sezon da Yalova’mızın adını duyurmak ve üst sıraları zorlamak için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca Avrupa kupalarında da Türkiye’mizi temsil edeceğiz. Uzun ve yorucu maratonda güzel bir sezon geçirmek istiyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE

banner137

banner138