Enes Kaş Kadıköyspor’da

Futbola Yalovaspor alt yapısında başlayan daha sonra Üvezpınar, Yenimahallespor ve son olarak Termal Belediyespor formasını giyen Enes Kaş Kadıköyspor ile anlaşma sağladı. Teknik direktörlük görevini tecrübeli ibidesi Kadir Kösem’e bırakan Kadıköyspor yönetimi Kösem’in Termal Belediyespor’dan eski talebesi Enes Kaş’ı da kadrosuna kattı.

Enes Kaş Kadıköyspor’da

Geçtiğimiz sezon 2. Amatör Küme Play-Off müsabakaları sonrasında 1. Amatöre çıkma başarısı gösteren Kadıköyspor Kadir Kösem ile anlaşmasının ardından kadrosunu güçlendirme adına oyuncu transferlerine de devam ediyor.

31 Ağustosta çalışmalarına kendi tesislerinde başlayan Kırmızı Siyahlı ekip bu hafta sonunda başlayacak olan 1. Amatör küme hazırlıklarını sürdürürken bir yanda da kadrosunu güçlendirmenin peşinde.

Transfer de hareketli günler geçiren Kadıköyspor tecrübeli teknik adam Kadir Kösem’in ardından Futbola Yalovaspor alt yapısında başlayan daha sonra Üvezpınar, Yenimahallespor ve son olarak Termal Belediyespor formasını giyen Enes Kaş ile anlaştı.

Enes’in iyi bir futbolcu olduğunu dile getiren Kadir Kösem, Enes’in tecrübelerinden en iyi şekilde faydalanacaklarını söyledi.

YORUM EKLE

banner137

banner138