Fikstür çekimi bu akşam 19:00’da

Tertip Komitesi Başkanı ve Futbol İl Temsilcisi Hamdi Yılmaz, 2012-2013 sezonun öncesinde Süper Amatör Küme, 1. Amatör Küme, U-17 ve U-14 kategorilerinin fikstür çekiminin bugün saat 19:00’da yapacaklarını kaydetti. 23 Ağustos Perşembe günü 2. Toplantısını gerçekleştiren Tertip Komitesi fikstür çekimi için kararlar alarak fikstür çekimi saatini beklemeye başladı.

Fikstür çekimi bu akşam 19:00’da

Tertip Komitesi Başkanı ve Futbol İl Temsilcisi Hamdi Yılmaz, 2012-2013 sezonun öncesinde Süper Amatör Küme, 1. Amatör Küme, U-17 ve U-14 kategorilerinin fikstür çekiminin bugün saat 19:00’da yapacaklarını kaydetti. 23 Ağustos Perşembe günü 2. Toplantısını gerçekleştiren Tertip Komitesi fikstür çekimi için kararlar alarak fikstür çekimi saatini beklemeye başladı.

Liglerde yer alan takımların temsilcilerinin mutlaka fikstür çekiminde olması gerektiğine vurgu yapan Tertip Komitesi Başkanı ve Futbol İl Temsilcisi Hamdi Yılmaz,” Daha önceden duyurmuş olduğumuz 1. Amatör Küme, U-17 ve U-14 kategorilerinin fikstür çekimine ilaveten, Süper Amatör Küme takımlarının da fikstür çekimi eklenmiştir. Bahsettiğim kategorilerin fikstür çekimi 24 Ağustos 2012 Cuma günü saat 19:00’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü salonunda yapılacaktır. Yukarıda bahsedilen kategorilerde lige girecek takım temsilcileri, 24 Ağustos 2012 Cuma günü saat 19:00’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir” dedi.

Süper Amatör Kümede yer alan takımlar şöyle;

Çınarcık Belediyespor

Çiftlikköy Belediyespor

Esenköyspor

Doğanspor

Hersekspor

Sultaniyespor

Tavşanlı Belediyespor

Termal Belediyespor

Teşvikiye Belediyespor

Yalovaspor

Yeşilovaspor

1.Amatör Kümede yer alan takımlar şöyle;

Acarspor

Akköyspor

Coşkunspor

Doğuşspor

Esnafspor

Gençlerbirliği

Kadıköyspor

İdmanocağıspor

Safranspor

Soğucakspor

Taşköprüspor

U-17 Kategori takımları;

Acarspor

Altınova Belediyespor

Çiftlikköy Belediyespor

Demirspor

Gençlerbirliği

Esnafspor

Doğanspor

Taşköprüspor

Yalovaspor

Yeşilovaspor

U-14 Kategorisi takımları;

Acarspor

Altınova Belediyespor

Çiftlikköy Belediyespor

Doğanspor

Doğuşspor

Esenköyspor

Gençlerbirliği

Atakent

Hersekspor

Paşakentspor

Trabzongücü

 

 

YORUM EKLE

banner137

banner138