Fırtınalar çalışmalarına devam ediyor

Yalova Trabzonspor Yaz Futbol Okulu’nda yer alan minik fırtınalar tecrübeli antrenörler nezaretinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Ahmet Saraç Sahası’nda haftanın 2 günü antrenman yapan 113 futbolcu arasından göze girenler Trabzonspor altyapısına alınacak.

Fırtınalar çalışmalarına devam ediyor
Trabzonspor’un alt yapısına katılamayan minik yetenekler  Yalova amatör liginde mücadele eden Trabzongücü kadrosuna dahil olarak kendilerini geliştirme imkanı bulacaklar.

Geçtiğimiz sezon ilk kez katıldığı U-13 Ligi’nde finale kadar yükselme başarısı gösteren Trabzongücü’nün yeni sezonda kadrosunu oluşturma çalışmaları için Yaz Futbol Okulu’nun yararına değinen  Antrenör Osman Yılmaz, “113 futbolcu ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Buradaki Yaz Futbol Okulu’nun ardından beğenilecekler, Trabzonspor seçmelerine katılarak Bordo Mavili takımın altyapısına alınacak. Geriye kalan oyuncular da ilimizde amatör liglerde yer alan Trabzongücü kadrosuna dahil edilecek. Benim dışımda antrenörlerimiz Fuat Kuruçim, Kemal Bahadır, Sultan Eyüboğlu, kaleci antrenörümüz Fahri Bahadır ve Genel Koordinatör Özgür Bayram’ın gözetimindeki oyuncularımız, ellerinden geleni yaparak çalışıyor. Yaz boyunca devam edecek Trabzonspor Yaz Futbol Okulu’nda minik futbolcular, Çarşamba ve Cuma günkü antrenmanların dışında sosyal etkinliklerle de bir araya gelerek kaynaşıyor” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138