Genç Millilere Sağlıklı Beslenme Önerileri

VIP Atakent Hastanesi Bayan Basketbol Takımı ile 2. Lig müsabakalarına hazırlanan Atakent Hastanesi, Türkiye Güreş Federasyonu Genç Yıldız Bayan Milli Takımı' na verdiği sağlıklı beslenme önerilerini kapsayan seminer ile milli sporcularımızın başarılarına katkı sağlamaya devam ediyor.

Genç Millilere Sağlıklı Beslenme Önerileri
Özel Atakent Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı S. Armağan Çelebi tarafından verilen seminerde, Dünya Şampiyonasına hazırlanan bayan milli güreşçilerimize müsabakalardan önceki yarım saat içinde nasıl beslenilmesi gerektiği, kilo kontrolünün sağlanması ve müsabakalarda konsantrasyon ve performansı üst düzeyde tutabilmek için hangi besinlerin alınması gerektiği konusunda öneriler sunuldu.

Seminerde Bayan Milli Takımımızın tamamı yer alırken, Türkiye Güreş Federasyonu As Başkanı Hüsnü Oral, Teknik Direktör İsmail Koşukoğlu, Antrenör Yılmaz Aslan, Selahattin Karaman ve Ali Osman Kara seminere katıldılar.

Milli takıma sunduğu katkıdan dolayı Özel Atakent Hastanesi' ne teşekkür eden Türkiye Güreş Federasyonu As Başkanı Hüsnü Oral, Hastane ile Federasyon arasındaki işbirliğinin artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

YORUM EKLE

banner137

banner138