Hakemler Yalova’da mücadele edecek

2. Bölge Futbol Hakemleri Futbol Turnuvası 25-26 Mayıs tarihleri arasında Yalova’da gerçekleştirilecek futbol turnuvasında ter dökecekler. Daha önce Bursa’da geçtiğimiz yıl ise Kütahya’da yapılan futbol turnuvasında hakemler bu kez oynadıkları karşılaşmalarla hünerlerini sergilemişti.

Hakemler Yalova’da mücadele edecek
 Yalova’da gerçekleştirilecek futbol turnuvasına Yalova’nın yanı sıra Bursa, Balıkesir, Kütahya, Çanakkale, Bilecik ve Eskişehir takımları yer alacak.

200 kişinin boy göstereceği 2. Bölge Futbol Hakemleri Futbol Turnuvası grup müsabakaları Amatör Saha 1 ve Amatör Saha 2’de oynanacak, final müsabakası ise Yalova Atatürk Stadyumunda yapılacak.

TFFHGD Yalova Şubesi Başkanı ve Ulusal Hakem Sefa Demir,”  Bu yıl 2. Bölge Futbol Hakemleri Futbol Turnuvası’nı Yalova’da yapılacak. Turnuvamızı 25-26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştireceğiz. 200’e yakın misafirimizi TİGEM tesislerinde ağırlayacağız. Bu turnuvanın ilki Bursa’da ikincisi ise Kütahya’da yapılmıştı. Bu turnuva sayesinde birlik ve beraberliği sağlıyoruz.  Ayrıca futbol oynayarak stres atıyoruz. Bu yıl ki turnuvada öncekiler gibi turnuvasına Yalova’nın yanı sıra Bursa, Balıkesir, Kütahya, Çanakkale, Bilecik ve Eskişehir’den gelecek takımlar mücadele edecek” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138