HALİM BAYDUR, MERSİN’DE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

Mersin’de gerçekleştirilen Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası, Dünya Milli Takım Seçmelerinde Yalovalı sporcu Halim Baydur, Türkiye Şampiyonu oldu. Üst üste ikinci Türkiye Şampiyonluğunu kazanan genç sporcu 2015 Kasım ayı içerisinde Macaristan’da yapılacak olan Dünya Şampiyonası’nda Milli Takımda yer alacak. Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonunca Erdemli ilçesinde Wonasis Resort Hotel’de gerçekleştirilen şampiyona ve seçmelere ülke genelinden 537 sporcu katıldı.

 HALİM BAYDUR, MERSİN’DE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU
Mersin’de gerçekleştirilen Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası, Dünya Milli Takım Seçmelerinde Yalovalı sporcu Halim Baydur, Türkiye Şampiyonu oldu.  Üst üste ikinci Türkiye Şampiyonluğunu kazanan genç sporcu 2015 Kasım ayı içerisinde Macaristan’da yapılacak olan Dünya Şampiyonası’nda Milli Takımda yer alacak. Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonunca Erdemli ilçesinde Wonasis Resort Hotel’de gerçekleştirilen şampiyona ve seçmelere ülke genelinden 537 sporcu katıldı.
Erkekler Fizik -1.74 cm’de podyuma çıkan Yalovalı vücut geliştirme sporcusu Halim Baydur, jüriden tam puan alarak Türkiye Şampiyonluğunu kazandı. 
Türkiye Şampiyonluğuna ulaşan Yalovalı vücut geliştirme sporcusu Halim Baydur,” Türkiye Şampiyon olduğum için çok mutluyum. Türkiye Vücut geliştirme ve Fitness Federasyonu Milli Takımlardan Sorumlu As Başkanı Koray Girgin’e bana verdiği destekten ötürü teşekkür ediyorum. Kasım ayı içerisinde Macaristan’da yapılacak Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek altın madalyayı kazanmak istiyorum” dedi.

YORUM EKLE