Haraç’a, Özel Atakent Sağlık Grubu Sponsor Oldu

Yalovalı Milli masa tenisi sporcusu Ece Haraç’a Özel Atakent Sağlık Grubu sağlık sponsoru oldu.

Haraç’a, Özel Atakent Sağlık Grubu Sponsor Oldu

Hastane Misli.com 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Yalovaspor ve Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele edecek olan Semt77 Yalovaspor’un da sağlık sponsorluğunu üstlenmişti.  18 yaşındaki şampiyon rakete Yalova Özel Atakent Sağlık Grubu’ndan destek geldi. Özel Atakent Sağlık Grubu ile Milli sporcu Ece Haraç arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. İmza töreninde, Özel Atakent Sağlık Grubu Genel Koordinatörü Op. Dr. İlyas Şahin ve Milli Sporcu Ece Haraç yer aldı.

Yalova’nın Milli gururu olan Ece Haraç henüz 18 yaşında olmasına rağmen Türkiye Büyükler Şampiyonasında final oynarken, gençler Türkiye ve Balkan Şampiyonluğu Avrupa Şampiyonasında da final oynama başarısı gösterdi. Genç sporcu  kariyerinde Avrupa ikinciliği, üçüncülükleri olan başarılı sporcunun, Türkiye Masa Tenisi Süper Liginde de Yalova Belediye Gençlik Spor ile üçüncülüğü ve Bursa Büyükşehir Belediye Spor ile birinciliği bulunuyor. Bu sezon Türkiye Süper Liginin güçlü takımlarından TİGEM Spor’a transfer olan sporcunun hedefi yine takımıyla şampiyonluk yaşamak.

“Yalova Özel Atakent Sağlık Grubu olarak spora ve sporcuya büyük önem veriyoruz”
İmza töreninde konuşan Yalova Özel Atakent Sağlık Grubu Genel Koordinatörü Op. Dr. Şahin, “Ece Haraç ülkemizin çok değerli ve başarılı bir sporcularından biri. Kendisiyle iftihar ediyoruz ve gururlanıyoruz. Ülkemize kazandırdığı dereceler ve madalyalar için kendisine Yalova Özel Atakent Sağlık Grubu adına teşekkür ediyorum. Ece'nin sağlığı bizim için önemli, daima sağlık sponsoru olarak yanında olacağız. Genç yaşına rağmen böylesine güçlü, azimli ve başarılı bir sporcunun sağlık sponsoru olduğumuz için mutluyuz. Atakent ailesi olarak Milli Takımımızın başarılı sporcusu Ece Haraç'ın sağlık alanında bizimle çalışmayı arzu etmesinden dolayı çok mutluyuz. Bu sponsorluk sayesinde inşallah her zaman Ece'nin yanında olarak daha da başarılı olmasına katkı sağlayacağız” diye konuştu.

“Özel Atakent Sağlık Grubu Ailesine Teşekkür Ederim”
Yapılan anlaşmadan duyduğu memnuniyeti dile getiren Masa Tenisi Milli Takım Sporcusu Ece Haraç, Atakent Hastanesi’nin verdiği desteğe teşekkür ederek kendisine büyük moral olduğunu söyledi. "Sektörünün önde gelen, güçlü ve güvenilir hastanesi Yalova Özel Atakent Sağlık Grubunun güvencesinde olmaktan mutluyum. İnşallah daha büyük başarılar elde ederek, sağlık sponsorum, Yalova Özel Atakent Sağlık Grubu’na katkılar sağlayacağım. Bu ve benzer destekler biz sporculara büyük moral oluyor ve güç veriyor. Değerli büyüğüm, Yalova Özel Atakent Sağlık Grubu Genel Koordinatörü Op. Dr. İlyas Şahin'e özellikle yakın ilgisi ve destekleri için teşekkür ederim” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE

banner137

banner138