Hayırsever İşadamı, Efe Boks Kulübü’nü Unutmadı

Yalovalı hayırsever işadamı Özdemir Petrol’ün sahibi Turan Özdemir, 11 ayın sultanı Ramazan ayı ve koronavirüs(COVİD-19) salgını kapsamında Efe Boks Kulübü sporcularına gıda yardımında bulunurken kira giderlerini karşıladı.

Hayırsever İşadamı, Efe Boks Kulübü’nü Unutmadı

İlimizi boksta başarıyla temsil eden madalyalar kazandıran supertotobet giriş Yalova Efe Boks Spor Kulübü’ne ve sporcularına destek, işadamı Turan Özdemir’den geldi. Kulüp bünyesinde bulunan 20 sporcuya gıda yardımında bulunan hayırsever iş adamı ayrıca kulübün kira giderlerini der karşılayarak yaşanan zorlu süreçte destek verdi.

 “Turan Özdemir’e Teşekkür Ediyoruz”

Yalova Efe Boks Kulübü Antrenörü Yüksel Turhan, “İlimizin değerli supertotobet işadamlarından Özdemir Petrol Sahibi Turan Özdemir, Ramazan ayı ve Koronavirüs salgını nedeniyle kulüp bünyemizdeki 20 sporcuya gıda yardımında bulundu. Ayrıca kulübümüzün kira giderlerini karşılayan Turan Özdemir’e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. İnşallah salgını en kısa zamanda atlatır ve eski günlerdeki gibi yoğun tempoda çalışarak Türkiye, Avrupa ve dünya şampiyonu sporcular çıkarmaya devam ederiz” dedi.

mariobet
Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2020, 01:01
YORUM EKLE

banner137

banner138