“Hedef Maçlarımızı Kazandık”

Yalova Ortopedikler Spor Kulübü(YOSK)’nün başarılı çalıştırıcısı Murat Saltan, HDİ Sigorta Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Liginin ikinci etabında hedef maçlarını kazandığımız için mutlu olduklarını belirterek oyuncularımı da ayrıca tebrik ettiğini dile getirdi.

“Hedef Maçlarımızı Kazandık”

Gözlerini üçüncü etaba çevirdiklerini hatırlatan başarılı antrenör, üçüncü etapta kilit maç olarak Pendik Belediyesi’ni belirlediklerini sözlerine ekledi.

“Play-Off’u arzuluyoruz”

Yalova Ortopedikler Spor Kulübü antrenörü Murat Saltan,” Yalova’da oynadığımız ikinci etapta hedef maçlarımız olan Balıkesir ve Ordu’yu yendik. Bundan dolayı mutluyuz. Diğer maçlarımızda ise şampiyonluk adayı 1907 Fenerbahçe karşısında iyi mücadele ettik. Gazişehir Gaziantep karşısında da sakatlığı bulunan oyuncumuz Eyüp’ü riske etmedik. İki galibiyet ve iki mağlubiyet aldık. Şimdi sırada üçüncü etap var. Burada bizim için en kilit maç Pendik’le olacak. Bunu kazandığımız taktirde adımızı Play-Off’a yazdırdık diyebiliriz. Aksi durumda ise ligde kalmış olacağız.  Gelecek sezonda iyi bir yapılanma ile Süper Ligde mücadele etmeyi amaçlıyoruz. Gelecek hafta önemli maçlar hem bizleri hem de diğer takımları bekliyor olacak. Yalova’da adeta basketbol şöleni yaşanacak diyebiliriz. Her takım son kozlarını oynayacaklar. Terma City ailesine de bizleri en iyi şekilde ağırladığı için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE