İlk Haftanın Lideri Tepebaşı

Voleyboldaki temsilcimiz Esenköy Belediyespor’un mücadele ettiği Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi 2. Grupta ilk hafta tamamlandı.

İlk Haftanın Lideri Tepebaşı

Tarihinde ilk kez 2. Ligde mücadele eden Yeşil Beyazlılar sezona kötü başlangıç yaparken, birinci haftayı Eskişehir takımı Tepebaşı Gençlik takımı lider olarak haftayı noktaladı.

Yeni sezon öncesinde Anadolu Üniversitesi ve Kilimli Belediyespor’un ligden çekilmesi sonrasında Cadence Gölcük İhsaniye ve Ayvalıkgücü Belediyespor takımları ilk haftada maç yapamazken Nilüfer Belediyesi ise bay geçti.

2020-2021 sezonunun ilk haftasında Esenköy Belediyespor 90. Yıl Spor Salonunda Tepebaşı Gençlik takımını ağırlarken fileden 3-0’lık yenilgiyle ayrıldı.

Birinci haftanın diğer maçlarında ise Yeşil Bayramiç evinde İnegöl Voleybol engelini 3-0’la aşmayı başardı. Eskişehir'de oynanan karşılaşmada ise Sivrihisar takımı rakibi Bursa temsilcisi Nova Gençlik’i 3-0 yendi.

Bu haftayı Nilüfer Belediyesi’nin bay geçtiği bu haftada Anadolu Üniversitesi ve Kilimli Belediyespor’un ligden çekilmesi sonrasında Cadence Gölcük İhsaniye ve Ayvalıkgücü Belediyespor maç yapmadı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 10:22
YORUM EKLE

banner137

banner138