İnegöl-Tokat müsabakası Yalova’da

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta yer alan İnegölspor sahasının bakımda olmasından dolayı 9 Eylülde karşılaşacağı Tokatspor müsabakasını Yalova Atatürk Stadyumunda oynayacak.

İnegöl-Tokat müsabakası Yalova’da

 9 Eylülde ki İnegölspor-Tokatspor müsabakası ile birlikte Yalova Atatürk Stadyumu uzun bir aradan sonra profesyonel bir karşılaşmaya ev sahipliği yapacak.

Yıllardır Yalovaspor’un iç saha müsabakalarına ev sahipliği yapan Yalova Atatürk Stadyumu bu kez Bursa takımlarından İnegölspor’a  ev sahipliği yapacak.  İnegölspor Yönetim Kurulu Yalova Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü başvuru sonrasında olumlu sonuç aldı. Yapılan temasların sonrasında Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta yer alan İnegölspor ile Tokatspor 9 Eylül Pazar günü saat 16:00’da Yalova Atatürk Stadyumunda oynayacaklar.

İnegölspor Yönetim Kurulu’nun Bursa’da birçok saha olmasına karşın Yalova Atatürk Stadyumunu seçmesi ise merak konusu oldu. Yalova Atatürk Stadyumu son olarak Yalovaspor’un Bölgesel Amatör Ligde oynadığı iç saha müsabakalarına ve U-19 Türkiye Şampiyonası final müsabakalarına ev sahipliği yapmıştı.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138