“İnsanlar Yaşarken De Anılmalıdır”

Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Yalova Şubesi’nin hayata geçirdiği projesi “İnsanlar Yaşarken De Anılmalıdır” ilki gerçekleştirildi. Yalova amatörüne hizmet eden isimler bu özel programda unutulmayarak onur belgeleri takdim edildi.

“İnsanlar Yaşarken De Anılmalıdır”

Çetin Zenginler Acar Spor Tesislerinde gerçekleştirilen organizasyona İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Yalova İl Müdürü Suat Parıldar, Yalova Sosyal Yardımlaşma Vakfı İl Müdürü Muhammed Edip Özyılmaz, İl Kültür ve Turizm Müdürü Şeref Tali, Yalova Üniversitesi Spor Bilimleri Dekanı Serdar Geri, Samanlı Köyü Muhtarı Çetin Pehlivan ile birlikte TÜRFAD Yalova Şubesi yönetim kurulu üyeleri Nurten Kalyoncu, Rüya Gönültaş, Hidayet Öztekin ve Enver Doğruyol’da katıldı.

“İnsanlar Yaşar İken Anılmalıdır” projesi kapsamında Yalova futboluna önemli hizmetleri olan ve 2 yıl Futbol İl Temsilciği görevini yürüten Sultan Eyüboğlu’na, amatör sahaların sağlık yükünü omuzlayan Sağlık Memuru Tahsin Yıldız, ilimizi U-16 Ligi şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası’nda temsil eden Doğanspor adına antrenör Vahap Diken’e, U-19 Ligi şampiyonluğunu aldıktan sonra Türkiye Şampiyonası’nda mücadele eden Çiftlikköy Belediyespor adına Aydın Perihanoğlu’na, ilimiz ve ülke futboluna önemli yetenekler sunan Yalovagücü adına başkan İlkay Görtay’a, Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde sezonu üçüncü tamamlayarak Türkiye Basketbol 2. Ligine yükselme başarısı gösteren Semt77 Acarspor adına yönetici Mehmet Ali Uzman’a  ve gazetemiz Spor Muhabiri Erdinç Bulun ile Haberci Gazetesi Spor Muhabiri Onur Erdik’e hizmetlerinden ötürü onur belgesi takdim edildi.

“Projemiz Yalova sporuna hizmet etmiş isimlerle devam edecek”

TÜRFAD Yalova Şubesi Başkanı İbrahim İnce,” Yönetici arkadaşlarımızla birlikte hazırladığımız insanlar yaşarken de anılmalıdır projemizin ilk bölümünü tamamladık. Yalova futboluna özveri ile hizmet vererek halk ile bütünleştiren basın mensubu Onur Erdik kardeşimize İl Özel idare Meclis Başkanımız Hasan Soygüzel, sahalarda çocuklarımızın sağlığını teslim ettiğimiz, sağlık çalışanı arkadaşımız Tahsin Yıldız’a onur belgesini Samanlı muhtarı Çetin Pehlivan, 2 yıl boyunca futbol il temsilciği görevini yürüten Sultan Eyüboğlu hocamızın belgesini Yalova Sosyal Yardımlaşma Vakfı İl Müdürü Muhammed Edip Özyılmaz, Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil eden Çiftlikköy Belediyespor adına kulüp antrenörü Aydın Perihanoğlu’na İl Kültür ve Turizm Müdürü Şeref Tali, yine Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil eden Doğanspor adına kulüp antrenörü Vahap Diken’e Yalova Üniversitesi Spor Bilimleri Dekanı Serdar Geri, Yalovagücü adına kulüp başkanı İlkay Görtay’a TÜRFAD Yalova Şubesi’nin kadın yönetim kurulu üyeleri Nurten Kalyoncu ve Rüya Gönültaş, Türkiye Basketbol 2. Ligi’ne yükselme başarısı gösteren Acarspor adına yönetici Mehmet Ali Uzman’a Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Yalova İl Müdürü Suat Parıldar, yağmur çamur demeden sahalardaki maçları halkımızla bütünleştiren spor basınımızın diğer emekçisi Erdinç Bulun’a, TÜRFAD Yalova Şubesi yönetim kurulu adına şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım Hidayet Öztekin ve Enver Doğruyol ile beraber taktim ederek bu güzel geceyi tamamladık. Bu projemiz Yalova sporuna hizmet etmiş isimlerle devam edecek” diye konuştu.

ERDİNÇ BULUN

YORUM EKLE